Dnage Firm&Glow ile daha sıkı ve ışıltılı bir cilt Kadınlar Kulübüne özel ...

Konusu 'Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma' forumundadır ve Kazen tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

25 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Kazen
  1. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.197
    Ödül Puanları:
    488
    Dnage Firm&Glow ile daha sıkı ve ışıltılı bir cilt Kadınlar Kulübü’ne özel olarak şimdi sizlerle !​

NIVEA VISAGE, hücre yenileyici özelliklere sahip sıkılaştırıcı ve kırışık karşıtı DNAge Serisi’ne, Firm&Glow Gündüz Bakım Kremi’ni ekliyor.

Formülünde hücre yenilenmesini uyaran folik asit bulunan DNAge Firm&Glow Gündüz Bakım Kremi cilt tarafından kısa sürede emiliyor, hücre yenilenmesini içten artırarak daha sıkı, genç ve ışıltılı bir cilt sağlıyor.

Krem, içeriğindeki kreatin sayesinde, cildin %80’ini oluşturan ve sıkı kalmasını sağlayan kolajenin üretimini artırarak, sıkışlamasına yardımcı oluyor.

Işığı yansıtan pigmentleri sayesinde cildi aydınlatarak yorgunluk belirtilerini yok ediyor, cildin anında daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Pompalı şişesiyle rahatça uygulanan krem, içerdiği GKF 15 ile hücrelerin DNA’sını zararlı dış etkenlerden koruyor. NIVEA laboratuvarlarında yapılan deneme çalışmalarına katılan gönüllü kadınların %82’si, kremin anında etki gösterdiğini, ciltlerinin daha pürüzsüz, güzel ve sıkı hale geldiğini belirtiyor.

Nivea Visage DNAge Hücre Yenileyici Gündüz Bakım Kremi & Gece Kremi Hediyeli!!

Güne yoğun nemlendirme özelliğine sahip yumuşak bir dokunuş sağlayan bu formülle başlayın:

Cildinize küçük daireler halinde nazikçe masaj yaparak kremi sürün. Hassas göz çevresine temas ettirmeyin.

Farkı anında hissedeceksiniz – hücre yenilemedeki yüksek performansının yanı sıra formül cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve yumuşacık yapar.

Ayrıca cildinizi güneş ışığının neden olduğu erken yaşlanma etkilerine karşı korumak için Güneş Koruma Faktörü (GKF) 15 filtre sistemi ve geliştirilmiş UVA koruması ile zenginleştirilmiştir. 50ml

NIVEA VISAGE’dan Yaşlanma Karşıtı Bakım: DNAge Hücre Yenileyici Bakım Sistemi

NIVEA’nın yüz bakım ürünleri markası NIVEA VISAGE, gençleştirme özelliğine sahip hücre yenileyici bakım serisini piyasaya sunuyor. Hücre üretimi için gereken ve cildin DNA’sını güçlendiren “Folik Asit” içeren ilk yüz bakım ürünü olan NIVEA VISAGE DNAge Hücre Yenileyici Bakım Sistemi, cilde yeniden gençlik kazandırıyor. NIVEA laboratuvarlarında, 40- 55 yaş arası kadınlar için özel olarak geliştirilen ürün, gündüz, gece ve göz çevresi olmak üzere 3 kremden oluşuyor.

NIVEA VISAGE DNAge Hücre Yenileyici Bakım Sistemi, hücre üretimi için gerekli bir vitamin olan ve hücre yenileyici özelliğe sahip Folik Asit ve kuvvetli bir enerji sağlayıcı olan Creatine’in güçlü bir bileşimini içeriyor. Cilt yaşlanmasıyla savaşmaya, hücreden başlayan NIVEA VISAGE DNAge Hücre Yenileyici Bakım Sistemi’nin düzenli kullanımı sayesinde cildin sıkılığı artıyor ve varolan kırışıklar gözle görülür şekilde azalıyor.

Cilt nasıl yaşlanıyor ?

Hücre yenileme işlemlerinin temelini oluşturan DNA, yıllar içerisinde beslenme, hayat tarzı, hava kirliliği gibi etkenlerle zarar görüyor. Yaş ilerledikçe DNA’nın kendini onarma kapasitesi azalıyor ve hücrelerdeki hasarlar artıyor. DNA’sı zarar gören cilt, bütün bu faktörlerin bir araya gelmesiyle sıkılığını ve gençliğini kaybediyor, mevcut kırışıklar derinleşiyor ve yenileri oluşuyor.

Kaynak : Dnage Firm&Glow ile daha sıkı ve ışıltılı bir cilt Kadınlar Kulübü’ne özel olarak şimdi sizlerle ! | Kadınlar Kulübü - KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

2. 25 Aralık 2009
  3. Kazen

Beğenildi:
    17.197
    Ödül Puanları:
    488
    30 adet ürün pro üyelerimizle Nivea ekibinin desteği ile paylaşılmıştır.

4. 26 Aralık 2009
  5. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Kazen saolsun banada geldı nıveanın ÜrÜrnÜ geldıĞı gÜnden bu yana kullanıyorum gerÇekten mÜkemmel harıka bır krem yÜze ıŞıltı verıyor ve Çok gÜzel bır nemlendırıcı bu soĞuk gÜnlerde harıka bır koruma saĞlıyor yÜze teŞekkÜrler kazen

6. 26 Aralık 2009
  7. nursel1

nursel1 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kazene bende çok teşekkür ediyorum niveanın ürünü banada geldi ben geldiği günden beri kullanmaya başladım gerçektende çok güzel bir krem cildi ışıl ışıl yapıyor harika.hihoyyyt

8. 27 Aralık 2009
  9. Kazen

Beğenildi:
    17.197
    Ödül Puanları:
    488
    Bunlara ek olarak sorularınız varsa lütfen buradan paylaşın. Bu sorular Nivea uzmanları tarafından cevaplanacaktır.

10. 27 Aralık 2009
  11. Lereenim

Lereenim Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    161
    Ödül Puanları:
    353
    Nivea ürünümü bende aldım ve hemen kullanmaya başladım. ılk kullanımdan itibaren gerçekten cildimdeki değişiklik inanılmaz. Gergin bir görünüm ve parlaklık hemen farkediliyor. Benim cildim hassas bir yapıya sahip. Yan etkisi olur endişesi vardı ama kesinlikle dokunmadı. Kazen'e ve Nivea ekibine çok teşekkürler.

12. 27 Aralık 2009
  13. buyumeyenbebek

buyumeyenbebek yupii kızım oldu:) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    sevgılı kazen cok guzel calışmalar yapıyosunuz kk adına tesekkur ederım ama malesef kullanmadım yasım daha 25 cunku ama uzmnlara danısmak ısterım 25 yastan sonrası ıcınde varsa urunlerı kullanmak ısterım bende malum yas gecıyo bakımlı olmak lazım tesekkurler saygılar

14. 27 Aralık 2009
  15. Ocean

Ocean Rabbime Emanetsin Efe'm Pro Üye

Beğenildi:
    334
    Ödül Puanları:
    188
    merhabalar...
    ben de 24 yaşındayım ve Nivea Visage Aqua Sensation Göz Çevresi kremi kullanıyorum ve de şu an memnunum.
    göz altlarımda morluklar var bunun için faydalı olduğunu söylemişti satan bayan.
    bunun için pek faydasını görmedim açıkçası..
    sadece nemlendirme açısından ve ferahlık vermesi açısından çok memnunum.
    bu morluklara iyi gelecek bir ürün var mı?
    morluklarım ırsi annemden geçmiş maalesef, o yüzden tamamen geçmesini beklemiyorum ama hafifletsin yeter.
    şimdiden teşekkür ederim..

16. 27 Aralık 2009
  17. nursel1

nursel1 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    buradan kadınlar klübü sevgili kazen ve NIVEA 'ya çok teşekkür ediyorum bizleri böyle güzel bir ürünle tanıştırdıkları için yaşım 38 olduğu için böyle bir ürün kullanmayı düşünüyordum ama marka konusunda kararsızdım birde açıkçası insan biraz korkuyor sonuçta cildimiz çok önemli güvenmek lazım ben zaten nivea nın arındırıcı yüz temizleme jelini,matlaştırıcı toniğini ve makyaj ürünlerini severek güvenerek kullanıyorum çok ta memnunum artık NIVEA VISAGE DNAge gündüz kremini her gün düzenli kullanmaya başladım cilde uygularken çok rahat ipek gibi yumuşacık hoş kokusu cilde verdiği ışıltı harika bir görüntü yaratıyor doğrusu insanın kendine güveni geliyor şimdi gece ve göz çevresi ile ilgili ürünlerini araştırıyorum yaşıma uygun olanlardan bakalım hanımlar gerçektende harika bir ürün niveayı buradan tebrik ediyorum....

18. 27 Aralık 2009
  19. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kazen cıgım ürünüm geldi çok tesekkurler ben nıvea nın butun urunlerını kullanıyordum zaten canım bu urunude yenıymış çok saol tanıtımın için cildime ayrı bır güzellık kattı tekrar tesekkurler :lepi::enbuyukkk: