Dncesiz mi desem, yzsz m desem?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve you_know tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Kasım 2009
    Konu Sahibi : you_know
  1. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    kızlar içinden çıkamadık bana bir fikir vermeniz acısından yazıorum bunu

kızlar eşimin çok samimi bi bayan arkadası var kızıda severim gercekten anlayıslı bir kız die düşünüodum anlatacagım seyler olana kadar bu kızın sözlüsüde istanbula cok yakın bir ilde yasıyor biz bayramda mersine gidecez 1 hafta önce eşimi aramış sözlüsü gelecekmiş bizde kalmak istiyorlarmıs eşimde biz mersine gidecez yokuz demiş bunu duydugu halde aksam gidince sor you_knowa bana haber verin demiş aşkımda 1 haftadır aramıyor normalde hergun konusurduk o arıyor acmıyoruz bende olmaz dedim eşime ararsa söyle dedim bugun beni aradı acmadım anlamadı herhalde msnde yakaladı biz bayramda sizde kalmayı planladık dedi nasıl sinirlendim planını yapmış hanfendi:eek:lmaz: sözlün nasıl geliyor hani gelmezdi dedim yalnız kalacaz die geliyor dedikötükedihüso yoksa manisaya gidecez dedi bana kesin bişi söle dedi bende planlamıssınız zaten ben sölesem değişecekmi dedim ama nasıl sinirlendim bide bana ne zaman gideceksiniz saat kacta gideceksiniz ne zaman döneceksiniz saat kacta döneceksiniz diyor aksam eşimi arayıp söyleyecekmiş gelip gelmeyecegini eşimde sinirlendi bu kız böyle deildi ne oldu buna fln dedi ve bizim evin 2 kilidi var 1 ininde anahtarı var onda eşime doğum gununde sürpriz yapacaktım o zaman o benden önce gelsin diye vermiştim o gunden sonra kac defa istedim tamam dedi geciştirdi ama bizim eve girme gibi bi ihtimali yok çünkü markete bile gitsem iki anahtarıda kilitliyoruz kim olursa olsun evimi kimseye emanet edemem ben 1 aydır evde tek basıma kalıyorum hergun gel yalnızm oturalım diyorum sadece 1 defa geldi haftasonlarıda sözlüsüyle ikisini cagırıyoruz sözlüm gelmez diyor biz olmazsak gelirmiş oh ne ala :eek:lmaz: yüzsüzlüğünü yüzüne vurmak istiyorum ne yapayım sizce

2. 24 Kasım 2009
  3. EU3

EU3 Guest

senin yerinde olsam bende aynı tepkiyi verirdim..

gelsinler istedikleri kadar kalsınlar misafir ederim herzaman hemde seve seve, ancak ben evdeyken :1ninca:

kendi evimi bi başkasına emanet edip gitmek kesinlikle istemem ya, ne bilim pek hoş gelmio kulağıma.. her 2 taraftan annem babam vs olsa tamam, ama diğer türlüsü:umursamaz:

üstelik başka zamanlarda evinize pek gelmek istemezken şimdide böle davranması ayrı bi gariplik..

4. 24 Kasım 2009
  5. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ya üniversite olsak hani arkadasım gelip bana kalacak diye biz memlekete gittiğimizde bırakırdık evi ama şimdi evliyiz yani bende onu diyorum cnm inan her haftasonu cagırıoruz gelmiyorlar sözlüsü onlar yeni evli diyormus gelmiyormus biz yokken gelirmiş:eek:lmaz: ben evimde olmayacam gelip benim evimi otel gibi kullanacak

6. 24 Kasım 2009
  7. EU3

EU3 Guest

tabiki çok farklı üniversite ile evlilik zamanı..

gerçekten çok saçma, yeni evli die gelmio oturmaya ama siz yokken otel niyetine evinizi kullanıcak:umursamaz:
    hiç hoşuma gitmez böle şeyler yaa, hadi herşeyi geçtim nerden bilim benim yatağımda yatmıycaklarını -tatlicadiarzu-

ne olucak şimdi? yani karar verildi size habermi vercekler sadece gelip gelmiyceklerinikaydirigubbakcemile2

8. 24 Kasım 2009
  9. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ya eşimde bende hayır demeyi bilmeyen insanlarız ama hareketlerimizden anlaması lazım eşim biz evde yokuz dio tamam siz yinede haber verin diyor benim agzımdan tamam gelin diye bir kelime cıkmıyor planı yapmışsınız zaten ne diyim diyorum bundan bile anlaması gerekmiyormuakannehir işte sözlüsüyle konusup eşime söyleyecekmiş geliyoruz gelmiyoruz diyecekmiş

10. 24 Kasım 2009
  11. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    valla 38 kişi okumus 1 kişi yorum yapmış
    baslıga itiraf ediyorum kocamı aldattım yazsaydım millet dolardı helal olsun

12. 24 Kasım 2009
  13. EU3

EU3 Guest

pofffff:KK43: ya cnm peki açık açık sölesen böle bişeye ben sıcak bakamıorum kusura bakmaa die:uhm:

14. 24 Kasım 2009
  15. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    bence söyle istemedigini ki bende istemezdim böyle birseyi ben varken misafrim olsun ama bu sekilde hos degil,hem normalde sözlüsü gelmiyormus cagrinca siz yokken neden gelecek ki..sahsen ben istemem evinde yabanci bir erkegin oraya buraya dokunmasini..ya ben bazi konularda deliyim hani düsünsene illaki wc ye gideck,banyoya gidedek evinde ben yabanci bir erkegin böyle gezinmesini özellikle banyomda,wc mde olmasini istemezdim...söyle acikca canim imalari birak ben varken gelin de ama sen yokken neden ya affedersinde ne o liseli asiklar bos ev bulur kalmak icin can atar ya kusura bakma kabul etme bence

16. 24 Kasım 2009
  17. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    hayatta hayır demesını bıleceksın arkadasım... bu ısın cıt kırıldım tarafı olmaz
    kendısı dusuncesız bırıymıs kı boyle bır konuya bodoslama gırmıs hanfendi
    terbıyesızlıgınde danıskası yanı pes

18. 24 Kasım 2009
  19. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    biz esimle evlenmeden önce kararlastirdik kardeslerimiz dahi olsa evlenmeden erkek yada kiz arkadaslariyla gelip kalamazlar diye
    esimin amcaoglu cok denedi
    sizde kalabilirmiyim sevgilimle diye direk tepkimizi dile getirdik hayir olmaz diye
    heleki birde evde ev sahibi yokken asla
    nekadar yüzsüzlük bence cok ayip
    nerden bulmus bu cesareti

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.