Doç. Dr. Selahattin Özmen hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve nisenise22 tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

11 Ekim 2008
    Konu Sahibi : nisenise22
  1. nisenise22

nisenise22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar. Ben Adarada yaşıorum.kasımda ameliyat olmayı düşünüorum doktorumda Selahattin Özmen olacak.ama Daha önce bu doktora ameliyat olan varsa görüşlerini bildirirse çok sevinirim.Beni biras olsun olumlu ya da olumsuz rahatlatmış olur.Şimdiden teşekkürler kıslar süprizzzzz
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Ekim 2008
  2. 12 Ekim 2008
  3. nisenise22

nisenise22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşalar Doç. dr. Selahattin Özmen'i duyan yokmu acaba ya da ameliyat olan lütfen ilginizi bekliorum.Teşekkürler şimdiden mirmirmirmir
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Ekim 2008
  4. 13 Ekim 2008
  5. nisenise22

nisenise22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar tekrar arkadaşlar ben selahattin hoca ameliyat olan birilerini buldum gayette memnunlar burdan kimse bana yardımcı olamadı ama neyse yine ameliyat olmayı düşünenler için bi alternatif olabilir ankarada. yapılan burunları ben de beğendim tabii herkesin zevki ve istekleri farklıdır
  6. 13 Ekim 2008
  7. PINARnb

PINARnb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ismini bende duydum ama amleyiat olanlar hakkında bilgim yok eğer memnun olanlarla görüşme imkanımız olabilir mi ve fiyat konusunda bilgi alabildiniz mi şimdiden teşekkürler
  8. 14 Ekim 2008
  9. nisenise22

nisenise22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MErhaba pınar ben iki kişi ile görüştüm gayet memnunlar onlar burunlarından hatta bend ebeğendim hele birininki hiç estetik gibi durmuo ben selahattin hocada karar kıldım hayırlısı artık bakalım nası olacak fiyat konusunda da 1200-2000 arası bişi sölermiş önce muyne oluosun o zaman belli olou masraflar gazi üniversitesinde yapıo bence bu da bi avantaj
  10. 25 Kasım 2008
  11. dilosh06

dilosh06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nisenise 22 arkadaşım sen ameliyat oldunmu selahaddin hocaya? ben 4 gün önce oldum henüz alçıda o yüzden bilemiorum daha nasıl olduunu .. sen olduysan ameliyattan kaç gün soora nefes alabildiini yazarmısın ? ben hala alamıorumda :KK43:
  12. 11 Şubat 2009
  13. Certanly

Certanly Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba birşey soracagım selahattin hocaya ameliytat olanlar nekadara ameliyat oluyor yanıtlar mısınız?? tabi ne ameliyatı oldugunu da yazarlarsa sevinirim...
  14. 10 Nisan 2009
  15. papatyasli

papatyasli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb ben pzt selahattin hocaya ameliyat olucam benim iç kısımda egrilikte var fiyat olarak 2 den fazla olmaz dedi pzt belli olacak
  16. 24 Nisan 2009
  17. zayca

zayca Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb kızlar bende aranıza yenı katıldım sayılır:)hepınıze mrb.bende gazıde selahattın hocaya olmayı düşnüyorum ama bır türlü karar veremedım.selahattn hocaya amelıyat olanlar resımlerını bızımle paylaşabılırmısınız acaba.daha doru karar verebılırısz böylelıkle
  18. 26 Nisan 2009
  19. zayca

zayca Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr kmseee yokmuu bana yardımcı olabılcek:::KK43:(((((((((