Doğadan Form Çaylarıyla Zayıflama Deneyimlerimiz

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve didmus tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : didmus
  1. didmus

didmus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba arkadaşlar,

Doğadan form çayları hakkında deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Bende denemek istiyorum.
    Şimdiden teşekkürler
  2. 5 Şubat 2010
  3. _begum_

_begum_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba ben kesinlikle tavsiye etmem çünkü kısa zamanda bağırsak tembelliğine neden oluyor. Ben uzun süre kullandım doğadan form çayı ve neredeyse ameliyat olmak zorunda kalıyordum. bağırsaklarım artık çalışmayı bırakmıştı sonra yavaş yavaş ama acılı bir şekilde normale döndü :) çok detay vermek istemem hoş değil çünkü. doğadan form çayının içerisinde bol miktarda sinameke var sanırım, sen kendinde bağırsaklarını bozmıcak bitkileri karıştırıp içebilirsin bence daha faydalı olur.
  4. 5 Şubat 2010
  5. harikuladeyim

harikuladeyim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende katılıyorum ayda bir kullanılabilir adet haline getirmemek lazım.onun yerine günde 3 4 kuru kayısı bağırsakları müthiş çalıştırıyor hemde zarar vermiyor.
  6. 5 Şubat 2010
  7. didmus

didmus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar kafam karştı valla ama kuru kayısı da dediğiniz gibi iyi fikir.
    Çaylardan da hafta da 3 kez falan yeter belki de
  8. 5 Şubat 2010
  9. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kesinlikle tavsiye etmem.ben aktardan alıyorum şu bitkilerei,sinemeki,mate yaprağı,funda yaprağı,kiraz sapı bunları alıp robotta blendır yapıp bir tattlı kaşığı kaynamış suyun içine atıp bekletiyorum bikaç dk sonra tatlandırmadan içiyorum.sabah kahvaltı yapmak gerek öğlen ve akşam hafif besleniyorum.akşam 6 dan sonra meyve yiyorum sadece.bu şekilde 2 hafta oldu 5buçuk kilo verdim.aralarda açıktıkça dut kurusu,kayısı,ve kuru üzüm yiyorum.tabi aşırıya kaçmamak kaydıyla...
  10. 7 Şubat 2010
  11. olu_gelin

olu_gelin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tatlım form çayı değil de.. yeşilçay iç oldu mu.
  12. 7 Şubat 2010
  13. kalyon

kalyon Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    Bende hiç faydasını görmedim form çaylarının tavsiye etmem
  14. 8 Şubat 2010
  15. içeriğinde sinameki olan hiçbir çayı içmemeye özen gösterin. çünkü bağırsağın normal aktivitesini bozuyor ve tembelleştiriyor, en güzeli aktardan almak; özellikle şu çaylar mideyi ve bağırsağı rahatlatır. kabızlık sorununuz varsa günde yaklaşık 5-6 ader gün kurusu kayısı aç karnına yenilip üzerine 1 büyük bardak su içilebilir.

rezene, papatya, melisa, yeşil çay, bamya çiçeği çayı, adaçayı...bunlar dışında mısır püskülü, kiraz sapı vs çok su attırdığı için vücut mineral dengesini bozabilir. uzun süre kullanmamak gerekir. diğer doğadan çayları veya hazır poşetlerdeki bitki özü miktarı oldukça düşüktür. Bu yüzden istediğiniz etkiyi alamayabilirsiniz..
  16. 8 Şubat 2010
  17. mdemir

mdemir Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende doğumdan sonraki kiloları vermek için kullandım form çaylarını

Benim 3 su bardağı su alacak kadar büyük bir kupam var. Hergün günde bir defa olmak üzere bir poşet form çay ve yeşil çayı bu kupada demleyip limon sıktıktan sonra içiyordum. Yediğimede çok dikkat etmedim. Ama bu kupamla günde 3 tanede sıcak su tüketiyordum. Farkında olmadan 1 ayda 61 kilodan 55 kiloya düştüm. Fakat bağırkalarımda inanılmaz bir tembellik oluştu. Bir kaç ay sonra gene eski haline döndü fakat, çok sıkıntılı bir dönem geçirdim
  18. 10 Şubat 2010
  19. derya_julia

derya_julia Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben kesinlikle tavsiye etmem ben kullandım ama çok pisman oldum bağırsakları iyice tembelleştirdi. çok uzun süreli kullanmak sakıncalı ancak kabızlık sorunu yaşanırsa çok nadir kullanılabilir. ama sürekli tavsiye etmiiyorum.