doğum çantasına ne koyulur???

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve eftelyaaa tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : eftelyaaa
  1. eftelyaaa

eftelyaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar internette doğum çantasıyla ilgili hep farklı farklı açıklamalar var insanın kafası karışıyor.doğum yapan yada doğumu yaklaşan,doğum çantası hazılayan arkadaşlar bizi bilgilendirebilrmisiniz hastaneye giderken neler götürmek gerekiyor???:CüvCüv::eek::nazar::uhm:
  2. 4 Mart 2009
  3. çok büyük bi çantaya gerek yok bence ben kendi çanatama koyduklarımı yazayım sana.normal doğum olduğu için bir gün kaldım ve yanıma aldıklarım yetti.

kendim için:
    2 takım gecelik, 3-4 adet çamaşır, el havlusu, ped, yelpaze(hava çok sıcaktı),tarak,kırmızı kurdelalı taç,

bebek için:
    2-3 takım,bez,ıslak mendil,2 tane çıtçıtlı badi,pişik kremi,2 tane penye battaniye
  4. 5 Temmuz 2009
  5. Bebek için:
    2 tulum, 2 badi, 2 pamuklu battaniye, eldiven, şapka, patik, araç koltuğu

Kendime:
    sabahlık, tarak-fırça, toka, kırmızı taç, kırmızı dudak parlatıcı, rimel, göz kalemi, allık, kapatıcı, terlik, iç çamaşırı (1 kere kullanılıp atılandan), ped, emzirme sütyeni, göğüs pedi ve 1 elbise, ıslak mendil , diş fırçası, diş macunu, deodoran

Eşime:
    1 tişört, pijama, çorap, iç çamaşırı, diş fırçası

Unutulmaması gerekenler:
    Telefon şarjı, fotoğraf makinesi, video kamera (varsa), antibakteryel jel, beyaz sabun (emzirmeden önce göğüsleri yıkamak için)