doğum sırasında kolda sinir zedelenmesi oldu, yardım lütfen....

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve AskKirintisi tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : AskKirintisi
  1. AskKirintisi

AskKirintisi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ablamın oğlu daha 3 günlük yavru. doğumda hiç sancısı yoktu ve sunni sanci ile doğum yaptırdılar, doğum sırasında sol kolda sinir zedelenmesi olmuş. ortopedi uzmanı 1 aylıkken tekrar gelin fizik tedaviye başlanacak 3 ay sonra sonuç vermesse felç demiş, çok üzülüyoruz, annesinin üzüntüden sütü kesildi, böyle bir durumu yaşayan varmı?
    doktor ne sevinin nede üzülün demiş. beklemek perişan ediyor. yavruya baktıkça içim parçalanıyor.
  2. 26 Ekim 2010
  3. fb_qirL

fb_qirL Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    kayınvalıdemın basına gelmıs kucuk gorumcem suan 12 yasında zeynep kamılde dogum yapmıs normal dogum sırasında bebegın sol kolundakı sınır zedelenmıs fizik tedavi yapmıslar hıc aksatmamıslar tabı yaparken bebek cıglık cıglıga aglıyormus yınede kayınvalıdem hıc bırakmamıs napsın kadın cocugun ıyılıgı ıcın suan cok ıyı herhangı bı sorun yok cok sukur sadece ıhmal etmesın doktorun dedıgını allah sıfa versın gecmıs olsun.
  4. 28 Ekim 2010
  5. oslm82

oslm82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gecmiş olsun ncanım. tedaviyi aksatmasın hayırlısıyla iyileşir
  6. 1 Kasım 2010
  7. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    allahım acil şifa versin inşallah iyileşir
    banada normal doğum yaparsam boyunda kolunda zedelenme olur dedi dr acil sezeryana aldı bende 50 günlük anneyim korkudan normaql yapamadım açılmam herşeyim normaldi sezeryan oldum
  8. 9 Kasım 2010
  9. bonbonsekerim

bonbonsekerim Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    canım çok geçmiş olsun benim dayımın kızındada oldu aynı problem doktor fizik tedavi ve evde yapacağımız egzersizler verdi ..sizede verdiyese sakın evde ki egzersizlerini ihmal etmeyin sakın ...çok önemli bu ve ileriki dönemlerde o kolunu kullanmsını sağlayın ..
  10. 10 Kasım 2010
  11. duyguby

duyguby Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok geçmiş olsun.Rabbimden şifa bulmasını dilerim.Arkadaşlar dua edelim hepiniz bu küçük melek için.kıyamam ya..:KK43:(
  12. 12 Kasım 2010
  13. serimel

serimel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Allah şifasını versin canım daha çok küçük kıyamam ben ona allah yardımcınız olsun