doğum sonrası kilolar

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve yaxgxmur sxixla tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur sxixla
  1. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar 5aylık bebeğim var 75le doğuma girdim şimdi 63üm veremiyorum önerisi olan varmı herşeyi deniyorum merakla cvplarınızı bekliyorum.. bolbol su içiyorum ama...
  2. 19 Şubat 2009
  3. MAVXIXGXUXN

MAVXIXGXUXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben 64 ile hamile kaldım 84 ile doğuma girdim şimdide en son 75 tim ama nasıl gidecek bilmiyorum bu arada ideal kilom 60 çok moralim bozuluyor
  4. 19 Şubat 2009
  5. esther

esther sil baştan :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben henüz doğum yapmadım ama doğumdan sonra bebeğim biraz büyüyünce eylülden itibaren yani spor salonuna yazılmayı düşünüyorum hihoyyyt. 13 kilo aldım haftaya doğum var. acaba kaç kilo gidiyo doğumla beraber. bi de oğlum 4 kilo doğacakmış.:KK46:
  6. 20 Şubat 2009
  7. eyif

eyif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    kızlar merhaba bende 50 kilo ile hamile kaldım 75 kilo ile doğuma girdim 17 gün önce doğum yaptım şuan 65 kiloyum :KK43: nasıl gidecek bu kilolar ya çook su içiyorum ekmek hiç yemiyorum az yemek yiyorum süt çayı içiyorum çok şükür sütüm iyi inşallah çook şükür arkadaşlar kiloların hepsi gitti diye başlık açabilirim açabilriz :)
  8. 21 Şubat 2009
  9. pupon

pupon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merak etmeyin arkadaşlar..gider kilolarınız..dilek olay ben 60 la hamile kaldım 93 kiloyla doğuma girdim..tam 33 kilo aldım......şu anda 61 kiloyum..kızım 15 aylık..hiç birşey yapmadım bol bol emzirdim..sadece ekmeği hayatımdan çıkarttım okadar..bir sene içinde eski kilonuza dönersiniz:))5 ay çok kısa bir süre kilo vermek için...
  10. 13 Mart 2009
  11. 1bocuk1

1bocuk1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende 65le hamile kaldım 80le doğum yaptım 10kilosu doğumda gitti ama 4ay zarfında ben yine kilo aldım şimdi 75kiloyum kilo vereceğim yerde kilo alıyorum yaa,yaza kadar vermem lazım memlekete gidince herkesin kilo almışsın demesini istemiyorum,1haftadır elma sirkesine başladım sabah akşam içiyorum belim biraz inceldi gibi ama midemde ve karnımda bi şişlik var o gitmiyor,erkeklerin göbeği gibi sadece kuru şişlik o nasıl gidecek yaa off... :kızgın:
  12. 13 Mart 2009
  13. asikadin21

asikadin21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm ben 46 tıydım gebe kaldıgımda 65 tim doguma girdiğimde
    20 gün sonra tartıldım 55 olmuşum halbuki o kadar yememe ragmen
    gerçi dikişlerim yüzünden fazla rahatca yemek yiyemedm oturmak zor oldugu için.
    şuan kızım 6 aylık eski halime geldim bende kilo almak istiyorum ama alamıyorm
    bünyee meselesi işte herkes bir olmaz.
    hatta sunu söyliiyim bayram aldıgım kot pantalonum belimden düşüyor giyemiyorum.
    zayıf olmak çok kötü bence
    çok şişman olmakta kötü ortasını kim bulabilmiş
    aslında manken gibiyim 50 kg ama.
  14. 13 Mart 2009
  15. asikadin21

asikadin21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    size sunu söyleyim ben ekmek yemiyorm galiba ondan zayıfım bide öğün atlıyorm
    yemek yemeyi sevmediğim için bazen günde 2 kere yiyorm
    bazen diyorum aç olmasam yemek zorunda olmasam ne ii olurdu
  16. 7 Nisan 2010
  17. damla_6735

damla_6735 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    herkese selamlar bende yeni anne adayıyım ilk bebeğim hiçbi konuda bilgim yok ve çok korkuyorumm... özelliklede kilo almaktann... hayırlısı olsun hepimiz içinnnn
  18. 7 Nisan 2010
  19. NisaNurum

NisaNurum Canım Kocişim Canım Kızım Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende 55 le hamile kaldım 82 yle doğuma girdim bide şişlikte vardı şimdi 62 yim 20 kilo gitti geri kaldı 7 kilp gerçi iştahımda yok bişide yiyemiyorum kızımda çok hareketli onun peşinde dolaşmaktan veririm kiloları öle derdim yok aldığım gibi verebiliyorum allaha şükür doğumda 6 yada 7 kilo gidiyo kızım 3 280 doğdu 3 kiloda suyu plensatası felan şişliğimde vardı 73 le eve geldim gidiyo kilolar kızxlar hele 12 13 kilo alanlar hiç takmasın normali bu zaten zamanla hiç kalmıyo kilolar