doğumdan sonra göbeğinizi sardınız mı?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve papatyam_83 tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : papatyam_83
  1. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yav bu nasıl bi soru demeyin :) doğum sonrasında çarşafla göbeğini saran ya da bilmem kaç gün y korse takıp da eski göbek formuna ulaşınıniniz var mı??
    dümdüz oldu mu göbekleriniz????sararak ama işe yarayan bişi mi??
    UF ANNEM ÇOK İSTEDİ SARAYIM AMA Bİ KAÇ SARDIRDIM SIKILDIM ÇIKARDIMŞİMDİ NE ÇOK VAHİM HE DE DÜMDÜZ O SARDIRSAYDIM DAHA MI İYİ Bİ GÖRÜNTÜ OLURDU ACABA
    BUNDAN İYİ BİR SONUÇ ALAN VARMI Kİ????
  2. 4 Aralık 2008
  3. ceko

ceko Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    duydum sıcak kum koyanınıda fuydum yapmadım böle olcağını bilsem kaya koyardım hem sarkık hem çatlak bi up uzun çizgi ben bakamıom ayyyy:)
  4. 4 Aralık 2008
  5. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kum mu :KK43:((((
    yaaaaaaaaaaaaaaa burda da kum bol deniz kenarı offff
    valla aynen kaya koyardım kaya
    kızıorum kendime ama o günler de kolay değildi altta dikiş acısı ,,ağustos sıcağı evin kalabalığı o çarşaf beni sardı gibi geliodu oysaki o teri atmalıymış lahusa terini uyyyyyyyyyyyy şimdi erit eritesilirsen :KK43:
  6. 4 Aralık 2008
  7. ceko

ceko Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben biras akşamları mekik çekmeye çalışıom zorlamadan hoş bana mısın demedi ama işteee umut olmasa yaşamak neye yarar:)))
  8. 4 Aralık 2008
  9. bende hep sarcam diodum ama dayanamadım korse giydim bi kaç saatte çıkardım koktum dikiş yerime bişi olur die şimdi aynalara küstüm çok kötü bi görüntüsü varrr sarkık vede çatlakkkk ıyyyyyyy:KK43:(
  10. 4 Aralık 2008
  11. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende saramadım. sıcaklarda dayanamadım walla.

ama fazla göbek kalmadı bende hiç çatlakta yok.:dance::dance: biraz daha sıksam kendimi manken gibim olcam :roflol::roflol::roflol:

bu aralar süt olsun diye sürekli yiyorum biraz daha çıktı sanki göbek. ama çatlak olmadığı için pek problem yapmıyorum. hem sarkıkta deil derli toplu göbeğim. yakında oda kalmaz.
  12. 4 Aralık 2008
  13. öznurcum maşallahhhh sen normal mi dogurmuştun...
  14. 4 Aralık 2008
  15. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yok be güzelim yasakkelime sezeryanla doğum yaptım. bide sarışınım ya kesin çatlarım demiştim ama bir gram bile çatlağım yok yaşasın yaza bikini giyinecem :teytey::teytey::teytey: göbeğide eritirim yaza kadar. :smiley-cool::smiley-cool::smiley-cool:
  16. 4 Aralık 2008
  17. zeseze

zeseze Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar ben 2 ay korse kullandım. gece ve gündüz 24 saat. göbeğim de var. bence yapısal bişiy göbek, kalça...
    benim doğumdan evvel de göbeğim biraz vardı. şimdi ondan biraz fazla. ama hamilelikte 8.5 kilo aldığımı da söleyeyim, bu da etkili bence ve benim de hiç çatlağım olmadı. çzigi var güzelim 6. aydan sona kayboluyormuş o.
    vücut da 6. aydan sona eski haline dönmeye başlıyormuş üzülmeyelim bence. 9 ayda şiştik pat diye gitmez bu dağınıklık. moralini hiç bozma.
    ceko bence asla mekik çekme. içte 7 kat dikiş var onlar daha iyileşmedi allah korusun.
  18. 4 Aralık 2008
  19. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de 9 kilo aldım hamilelikte,benim de önceden zaten vardı bi armut göbek herzaman öyle dümdüz değildi,olamadı :) ben 5-6 y mekikle evlenmeden önceki 5-6 ay yanii düzleştirmiştim bayağı tabe evlenip hemen 2 ay sonra gebee kalınca göbekteki düzlüğün sefasını yaşayamadım pek:)
    e şimdi hamile kaldığım kilonun da altındyım 52 yim,,ama cıvık göbek,,kottan fırlıo sinir