Doğumdan sonra kalan karın çatlaklarına çözüm

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve bebeğime tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : bebeğime
  1. hamileleikte oluşan karın çatlakları nasıl geçer?:bbo:
  2. 9 Mart 2009
  3. doguma 2 hafta kala çatladı ve şimdi çözüm arıyorum aranızda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olun
  4. 9 Mart 2009
  5. pisicik_26

pisicik_26 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    evet bilen varsa aydınlatsın bizi karnımda değil ama kalçalarımda var benimde çatlaklar..
    rılastil diye bir krem denicem ben ama bonie nin çatlak kremide çok iyi diye duydum ama kararsız kaldım..
  6. 9 Mart 2009
  7. minnosh

minnosh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende de çatlaklar oluştu, çatlakların çözümü yoktur diye duymuştum..
    hastaneden çıkarken mustella nın numunelerinden vermişlerdi. çatlak giderici yazıyır onu denicem. faydası olursa yazarım..
  8. 9 Mart 2009
  9. evet lütfen işe yarıyan krem olursa benimlede paylaşın .Ben bir krem buldum aslında arkadaşım kullanmış işe yara gibi olmuş ama uzun bir sabır ,zaman alıyormuş adını verim araştırın isterseniz
  10. 9 Mart 2009
  11. conractubex aslında bu ameliyattan sonra kullanılan bır krem
  12. 10 Mart 2009
  13. seli54

seli54 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben çok araştırdım arkadaşlar kremlere boş yere para yatırmayın hiçbiri geçirmiyo sadece görünümünü hafifletiyo eğer ben şöyle 1-2 milyar harcayabilişrim bütçem elveriyo derseniz karboksiterapi veya lazerle birkaç seansla taze çatlaklar (2 yıldan önce tedavi olursa) hemen hemen %100E yakın geçiyo ama ben bu kadar para harcayamam o yüzden bıraktım kendi haline zaten Allahtan badem yaı ile her gün masaj yapıyodum da çok az çatlak oldu :))
  14. 11 Mart 2009
  15. hayııııııııırrrrrrrrr :) ya inanmıyorum buna nasıl çözüm bulamazlar ,bu doğum yapan birçok kadının sorunudur :KK43:
  16. 15 Mart 2009
  17. meros1

meros1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben renuee dıye bı krem kullanıyorum. 1 hafta sonra hafıf hafıf sılınmeye basladı farkeettım. 9 haftada sonuc verıyomus. televızyondan sıparıs vermıstım. 108.00 tl dı.
    bu arada 3 aylık bı kızım var. her zaman gıremıyorum sıteye.gırmısken buraya yazıyım dedım. bılgınız olsun.
  18. 16 Mart 2009
  19. aysun444

aysun444 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Evet ya şu renuee reklamını bende izledim, bayaa iddialılar sanki, kullanan var mı acaba, üstelik orda yıllar geçmiş olsa bile düzeleceği söyleniyor.. Hoş! doktorlarda çatlak için hiçbir çözüm yok diyorlar ama.
    E reklamda çok iddialı.