Doc.Dr Cem Demirel

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve BeyzaNur-HH tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : BeyzaNur-HH
  1. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar Istanbul Acibadem (Kadikoy) Cem Beyin Hastasi Olan Varmi Acaba Biraz bilgi verirmisiniz :1hug:

Son düzenleme: 16 Eylül 2008
  2. 16 Eylül 2008
  3. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bise sordum yaaff bi yorum verin varsa bilen taniyan :KK43:

4. 17 Eylül 2008
  5. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım ben cem bey in hastasıyım...daha doğrusu hastasıydım...kendisi işinin ehli bir doktordur...bana myoım ameliyatı yaptı...ayrıca tüp bebek tedavimi de bire bir kendisi yaptı...ve ilk denemede hamile kaldım çok şükür...artık elinin uğuru mu yoksa benim şansım mı bilemem....ama başı çok kalabalık bir doktor...çok uzun süre ilgilenemiyor..kalabalıktan dolayı da kafası biraz dağınık görünüyo...hastanın da en az doktor kadar takipçi olması lazım yani...ama iyi bir hekim kesinlikle....senin sorunun neydi????

6. 22 Şubat 2010
  7. enzim84

enzim84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende cem beyin hastasıyım çarşamba transfer oldu bebişler şimdi sonucu bekliyoz 1 martta testim var inş olur....

8. 25 Şubat 2010
  9. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende cem beyin hastasıyım.ağustoş ayında ilk aşılamamı bizzat kendisi yaptı.şuan 6,5 aylık hamileyim.cem beyin allahın eli olduğunu düşünüyorum.çok memnun kaldım.şiddetle tavsiye edebilirim.ona güvenin..

10. 23 Kasım 2010
  11. tusem_

tusem_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :2:ya ben de cem beyin hastası olcam inş. daha tedaviye baslamadk yumurtalığımda kist olduğunu söledi cem bey kistim düştükten sonra tüp bebek tadevisine baslayacağını söledi . buradaki doktorumda ilaç tedavisine basladı ama bu verdiği ilaçı ben anlamadım ilacın adı serophene 5 gün kullan bunu dedi bu ilacın tüp bebekle bi alakası varmı anlayan varsa bana anlatsın lütfen:2::2: