Doç dr nuri danışman hakkında

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve bilser tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : bilser
  1. bilser

bilser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar,

19+6 haftalık hamileyimmmm...Dr arıyoruumm...
    Zekai Tahir Burak hastanesinin riskli geblikler bölüm şefi olan Doç. Dr. Nuri Danışman' a gitmeyi düşünüyorumm...giden arkadaaşlar ya da gitmeyi düşünen arkadaşlar yorumlarınızı payşlaşırsanıız sevinirimmm...

2. 24 Aralık 2009
  3. idiltuna

idiltuna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar benim 2 çocuğumunda doktoru Nuri Danışman Bey. Hastalarına karşı davranış ve tutumlarıyla çok taktir ettiğim bir insan. 2. hamileliğimde plasenta previa totalis teşhisi koydu ve bana hep korkmamam gerektiğini herşeyin çok güzel olacağını söyledi. Durumumun ne kadar kritik olduğunu bildiği halde hep aynı enerji ve güleryüzle yanımda oldu. Bebeğim 7.5 aylık doğdu. Şimdi çok iyi. ıdilim ve Tunam için önce Allah'ıma şükrediyor ve her duamda da Allah Nuri Beyin her istediğini versin diyorum. ınşallah çok daha uzun zaman mesleğine devam eder ve hep bizlerle olur. Bana yavrularımı verdiğiniz için çok teşekkürler doktorum. Gökçen

4. 25 Aralık 2009
  5. esila@mxixsra

esila@mxixsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar bende nuri beyi çok duydum. ona devam etmek istiyorum. giden hastaları varsa yorumlarını bekliyorum.şimdiden teşekkürler

6. 28 Aralık 2009
  7. bilser

bilser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

çooooook teşekkür ederim yazdığın için, allah çocuklarına sağlıklı uzun ömürler versin inşallah...

peki nuri hoca doğumuna girebildimi...sanırım sezeryanda sıkıntı yok ama, normal doğumda giremiyebiliyormuş...birde ztb damı doğum yaptın, eğer orada yaptıysan hastaneden memnun kaldınmı...teşekkürler

8. 28 Aralık 2009
  9. idiltuna

idiltuna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim her iki doğumumda sezeryan oldu. İkisinde de Nuri Beyin kendisi doğuma girdi.Zaten 2. hamileliğimde 1.5 ay hastahanede yattım ve Zekai Tahir Burak Hastahanesinden çok memnun kaldım. Bebeğimde 10 gün orada küvözde kaldı ve hiç bir sıkıntı yaşamadık. Ben herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Her şey inşallah çok güzel olacak hiç merak etmeyin.

10. 30 Aralık 2009
  11. bilser

bilser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İlgilendiğin için çok teşekkür ederim arkadaşım...

12. 21 Mayıs 2010
  13. pinpirikli

pinpirikli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar benim bebeğim 6 ay önce annekarnında 7 aylıkken hgidrosefali dolayısıyla tahliye edildi şimdi tekrar dşünüyorum ama doktorda karasızım nuri danışmanmı yoksa serdar oğuzmu giden hastalar varsa paylaşılsa sevinirim

14. 3 Ağustos 2010
  15. zeynep_atak

zeynep_atak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar,
    ben hamilelik dönemim boyunca düzenli olarak Nuri beye gittim.23 temmuzda da doğum yaptım.Nuri bey çok ilgili ve çok tecrübeli bir doktor. Ben çok memnun kaldım. İnşallah kısmet olursa bundan sonraki hamileliklerimde de Nuri beye gideceğim.

16. 14 Aralık 2011
  17. zirve_06

zirve_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar nuri danışman a hamileliğimin ilk 6 ayında gittim.Hocanın misyonu ve adının tamamen şişirme olduğunu söyleyebilirim.çok doymuş ve ukela bir kişiliği var. daha cinsiyet ayrımını bile yapamadı kız dedi erkek çıktı .hadi bunda yanıldı diyelim ama ben özel muayenesine gittiğim bi doktorun bana özel ilgi göstermesini beklerim nuri hoca bırakın ilgiyi ,bir duruma istinaden rsmen bana'' başka doktor bulun ben herşeye cevap veremem artı benim bir itibarım var dedi'' .bu durum karşısında bir daha muayneye gitmedim artı ben para ödüyorsam fazla fazla ,kimseninde egosunu çekemem kendisini kınıyorum ve kimseye kesinlikle tavsiye etmiyorum...

18. 5 Ocak 2012
  19. tubad

tubad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Son derece memnun kaldigim ve ikinci hamileligimde de tereddutsuz gidebilecegim bir doktor. dogru tanilari ve rahatlatici karakteri ile hamileligimden hem zevk aldim hem de kendimi de bebegimi de guvende hissettim.