Doç.Dr.Süha Sönmez hakkında düşünceleriniz nedir?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve kaswa tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

29 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kaswa
  1. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Süha Sönmez'in tedavileri hakkında neler düşünüyorsunuz.Başarı oranı nedir?Şu an Medicana Hastanesi'nde çalışıyor.Önceden Süleymaniye Doğumdaymış.Birde bu hastanenin sgk ile anlaşması da var.Ama ben tedavilerimi özelde oldum şimdiye dek.Acaba Medicana Hastanesi heyet raporu çıkartmakta yardımcı oluyor mu?

2. 18 Şubat 2009
  3. asu52

asu52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben bu cumartesi gidicem kendisine çok metini duydum.ayrıca rapor çıkarmada yardımcı oluyomuş

4. 19 Şubat 2009
  5. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hadi bakalım canım..Sen git de bana da bildir olur mu?Özellikle rapor çıkarmada yardımcı olacak mı?Herşey gönlünce olsun.Hayırlı haberlerini bekliyorum.

6. 21 Şubat 2009
  7. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    .imageshack.us/my.php?image=canmlabromurji8.gif][img=http://img149.imageshack

8. 22 Şubat 2009
  9. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    süha beyi yıllardır tanıyorum çok iyi bir dr dur..benim tedavilerim hep negatif sonuçlandı ama sonuç benden kaynaklanmakta hakkınızda hayırlısı olsun kızlar inşş başarırsınız..ALLAH yardımcınız olsun..

10. 28 Şubat 2009
  11. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde medicana hast başlamaya karar verdik ilk görüşme çok iyi geçti çok iyi gır gır bir dr bana göre görüşmeden mutlu ayrıldım sizede bir ön görüşme tavsiye ederim kaswa cım dr yardımcı oluyor süleymaniyede başhekimlik yapmış bende ordan aldığımı söyledim daha bir ilgilendi sanki yada bana öyle geldi

12. 13 Ekim 2009
  13. sen_gundem

sen_gundem Guest

:ecrin_bebek:fiyatın ucuz olması beni korkutuyor acıkcası. ama tüp bebekte rahat olmak önemli tv gördügüm kadarıyla insani germiyor.süha bey

14. 15 Ekim 2009
  15. elitu

elitu Rabbim sen yardımcımız ol Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de Süha Beyin hastasıyım. Çok hassas, işinde de, insanlık olarak da çok iyi bir insan. Fiyatın ucuz olması korkutmasın bence.

16. 6 Nisan 2011
  17. asi37

asi37 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Süha bey çok iyi bir doktor.güler yüzlü pozitif bir insan.inşallah bende sayesinde bir evlat sahibi olabilirim.:KK31:

18. 9 Mayıs 2011
  19. Barselona

Barselona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    süha bey iyi bir doktor eğlenceli ınsanı germiyor. Ayrıca hastanenin fiyatı da ucuz değil ben araştırısım diğer hastanelerle hemen hemen aynı. cok yoğun olması dışında bır sıkıntı yok. Bana % 90 gebe kalacaksın dedıler kısmet beklemedeyım hala teste 10 gün var sonucu yazarımmmmm.......