Doç. Dr. Süha Sönmez hocamla sil baştan başlıyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Sera96 tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Sera96
  1. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    1 haziranda 13 yıldır beklediğim haberi verdi süha bey bana transferimin 9.cu günü ve hcg değerim 56 çıktı hastanede yatıyordum ohss olmuşum ve beni başka bir hastaneye sevk edecek 13 gün süren hastane yatışım süresince 19 litre su toplamışım bebeğim benimle olsunda ben razıyım her şeye dedim hcg değerim sürekli yükseliyor ve tek gebelik diyordu diğer doktorum

hastane çıkışından sonra kontrole gittik süha beye tek kese gördük yeterliydi benim için okadar sıkıntı ve acıdan sonra inatla yola devem ediyordu bir tane bebeğim

sonraki hafta bebeğimizi gördük minnacık ama 6+3 ve kalp atışı yok olsun dedi süha bey
    bazen sonraki haftalarda görebiliyoruz haftaya yine gelin

sonra yine gittik kalp atışlarını duymak için 7+3 olduk ama yine yok kalp atışları bebiş aynı boyutta bir önceki usg görüntüsünün aynısı bebeğimiz 2 haftadır gelişmede göstermemişti ve geçtiğimiz cumartesi acı haberi verdi doktorum progestanı keselim doğal akışına bırakalım

bugün 8+2 yiz hala bekliyorum kanamam olsun diye kliniği aradım biraz önce pazartesiye kadar kanamam olmazsa son bir durum değerlendirmesi yapıp kendileri müdahale edecekler

onca emek onca zahmetve sıkıntıdan sonra kendi ayaklarımla gidip bebişimi aldıracağım

Allahın takdirinin önüne geçilmez elimden bir şeyde gelmiyor vakti zamanı gelmemiş demekten başka

Ramazan ayından sonra dondurulmuş embriyolarımla yola devam edeceğiz Süha beyle bir kaç ay dinleneceğim

Allahım bu yolda olan bütün arkadaşlarımızı en kısa zamanda meleklerine kavuştursun

2. 10 Temmuz 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım sera ne dıyosun yaaaaaaaa..........................çok sasırdım.................ne dıcemı bılemıyorum......rabbım yardımcın ols canım.....................

4. 10 Temmuz 2009
  5. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    bu zaman zarfında hıç kanama olmadımı ............ya cok ılgınç cok zor canım ya....................

6. 10 Temmuz 2009
  7. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Çok üzüldüm Sera...ınan ne diyeceğimi bilmiyorum...ınşallah bundan sonra ki bebeğin kendiliğinden gelir...

8. 10 Temmuz 2009
  9. daglarr

daglarr Rabbi hebli minessalihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbim yardımcın olsun kardeşimmm....

10. 10 Temmuz 2009
  11. Sera96

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağ ol arkadaşım ama olmadı malesef amin hepimizin inşallah yardımcısı rabbim
    yok hiç olmadı kanamam tutunma kanaması bile yaşamadım ben bu seferkinde ama ne yapalım kısmet değilmiş

siz nasılsınız inşallah sen kucağına sağ sağlim alırsın meleklerini dua ediyorum size

12. 10 Temmuz 2009
  13. Sera96

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah toprakcım rabbim çok büyük inşallah kendisi verir bu sefer
    allah razı olsun canım yanımda olduğunuz için

14. 10 Temmuz 2009
  15. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben hala şoku atamadım üzerimden çok şaşkın ve üzgünüm...inş.müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden gider :KK43: offf çok zor ama keşke bişiler yapabilsek keşke..

16. 10 Temmuz 2009
  17. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ınş canım dondurulmularınla basarırsın ınş.............zaten bu ışler kısmet.............ben bıle elım yureğımde ............rabbım kımseyı sıkıntıda komasın .............ınş cıfter gelır bu kez

18. 10 Temmuz 2009
  19. rokoko

rokoko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seni çok iyi anlıyorum 2 gün önce bende doktorumdan aynı şeyleri öğrendim.yarın hamileliğim sonlandırılacak.beterinde beteri var bak en azından dondurulmuşları denersin belki ikizin olur .hayırlısı buymuş canım çok moralini bozmamaya çalış