doğacak bebeğinizi şimdiden kıskanıyor musunuz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve flamingo2754 tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : flamingo2754
  1. flamingo2754

flamingo2754 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben çoook kısaknıyorum şimdiden. aile fertlerinin bile kucaklamasına, kimsenin öpemsine dayanamam gibi geliyo. sadece babası ve bana düşkün olsun istoyom. ya mesela kayınvaldeme daha düşkün olursa diyorum... ben mesela küçükken hep babaannemi istermişim, annemlerden kaçarmışım..benim çocuğm da öyle olsun istemıyorum
    nasıl atlatırım bu duyguyu onu da bilmıyorum.
    sizde nasıl durumlar kızlar?

2. 27 Ağustos 2010
  3. aymilewya

aymilewya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inan benimde senden hiç bi farkım yok acaba doğal bi durum mu böyle hissetmemiz
    sırf onu ilk kucağına alan olmak için normal doğum istiyorum
    sezeryan olursam ve ben baygınken onu ellerler öperler korkusundan normal doğum istiyorum
    bazen psikopat olduğumu düşünüyorum ama inşallah herkes böyle hissediyordur
    ne bileyim ya aylardır içimde, o beni biliyor ben onu
    sanki onunla ilgili tüm haklar bana aitmiş gibi hissediyorum

4. 27 Ağustos 2010
  5. iLdeMmm

iLdeMmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim öyle bi kiskancligim yok ..
    hatta anneme daha düskün olmasini ona benzemesini annemin karakterini almasini cok istiyorum..
    galibada öyle olacak .. Kizim da annem gibi ocak ayinda dogacak vede oglak burcu olacak..
    yani bi nevi insallah anneme benzer ..

hem bu benim elimde cocugumu öpüp oksatmak vs. el kadar bebegi milletin kucagina vermem ..
    o konuda cok titizim .. ilk aylar annem ve benden baskasina vermem diye düsünüyorum .
    sonucda ilk aylar anne ve bebek icin cok önemli ..

6. 27 Ağustos 2010
  7. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.082
    Ödül Puanları:
    238
    hiç aklıma gelmemişti bu konu...başkasına düşkün olmasını istemem tabi ama kıskançlık da olmaz herhalde

8. 27 Ağustos 2010
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Abartmayınız.sengözlerimebaksanab

10. 27 Ağustos 2010
  11. yyagmurr

yyagmurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    galiba bende o abartanlardanım:))

12. 27 Ağustos 2010
  13. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar hele bir doğsun..dinlenmek için onu verecek kişi arayabailirsiniz yakınızda..
    ben oğlum doğduktan sonra kayınvaldeme daha çok bağlandım ilginç..keşke gelse de ilgilense diye..yoruluyoruz çünkü..arada özlemek te lazım..

zaten bebek içsel olarak tamaman anneye bağlı..sadece annede susar annede uyur..korkmayın kopmaz sizdenn

14. 27 Ağustos 2010
  15. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ya ben de en çok beni sevsin bana benzesin istiyorum babasından bile kıskanıyormusum gibi geliyo hep bana benzesin dediğimde benim güzel olan hiçmi biyerim yok neden bana benzemesin diyo evet eşimin kirpikleri ve saç rengi çok güzel ama genede bana benzesin ben saçlarını büyüyüğnce boyatrır kaliteli bi rimelle uzatırım diyorum kıskançlıkmı bilmiyorum ama bütün aile aynıyız eşimde onu benden çok seviyosun artık bana alışverişe çıktığımızda bile beebeğine bişiler alıyosun benle i,lgilenmek yerine göbeğini seviyosun neden bilmiyorum ama eşim bebeğini çok seviyo eli karnımda yaşıyo hatta onu çok seviyorum ama seni kıskanıyorum diyo bende onun ilgisi kayar diye kıskanıyorum acaba neden oluyo böle

16. 27 Ağustos 2010
  17. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    yaa bende de var bu kıskançlık.. zaten hiçbir işimde başkasına danışmayı sevmem herşeyi kendi başıma yapmalıyım.. sırf kimsenin bilgisine muhtaç kalmamak için bir kütüpane kitap okudum bebek bakımıyla ilgili.. ilk hamile olduğum zamanlarda da eşime benzesin istiyordum ama o da kayınvalideme sana benzer demeye başlayınca vazgeçtim.. zaten sülalede kim doğsa kayınvalideme benzetiyorlar ne yapalım yeni doğan bebeklerin suratları hep tombik oluyor..

18. 27 Ağustos 2010
  19. deryaevren

deryaevren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    41
    bende eşimden kıskanırım herhalde ya onu daha çok severse beni unuturlarsa ben herkesten kıskanırım gibi geliyor herhalde