DOĞACI GÖZ ALTI VE CİLT KAYISI KREMİ kullanan var mı?

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve BenDerin tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : BenDerin
  1. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadaşlar merhaba c.tesi günü aktardan kayısı çekirdeği kremi aldım. göz altı kaz ayakları için kullanmamı önerdi satıcı ayrıca cilt için kullanılabiliniyormuş 2 gün oldu kullanalı çok güzel krem kıvamı var göz altına kayısı çekirdeği yağı sürmek yerine bu daha pratik geldi bana göre.
    içeriğinde kayısı çekireği yağı, karotin, betakaroten maddeleri içeriyormuş provitamin - A iyileştirici ayrıca E vitamini ve balmumu varmış. sabah akşam temiz cilde kullanılmasını önerdi krem sürdüğüm belli olmuyor bile kokusu çok hoş sürekli kullanıldığında yıpranmış cildi onaran etkisi varmış.
    bu kremi kullanan varmı? a.s.

2. 1 Mayıs 2008
  3. _S_O_

_S_O_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de kayısı çekirdeği kremini almak istiyorum gözlerimin altında kırışıklıklar oluştu onları azaltmak istiyorum.Siz faydasını gördünüz mü cevap yazarsanız çok sevinirim.Marka olarak tavsiyeniz varsa onu da yazarsanız memnun olurum.Teşekkürler...

4. 2 Mayıs 2008
  5. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153

Canım bu tür kremler uzun vadede işe yarıyor yani 1 ay kullanıpta faydası olmadı diye bir düşünce olmasın sabah akşam temiz cilde tatbik ederek uyguluyorum. güzel hoş kokulu bir krem tavsiye ederim. a.s.

6. 2 Mayıs 2008
  7. aytoli

aytoli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    derinn resmini koyabilir misin şu kremin veya linkini versen de bir baksak.googleda bi sürü şey çıktı.:KK43:

8. 4 Mart 2009
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    şöyle birşey hayatım

10. 4 Mart 2009
  11. ozlemim

ozlemim hasreti yendik biz bir'iz Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bende kayısı çekirdeği kremi kullanyorum. guttonun almıştım. tesadüf gördüm de aldım ben kimse tavsiye etmedi.. ama kayısı çekirdeğinin faydalarını çok okumuştum.. baktım fiyatta makul deneyim dedim.. aman çok memnunum valla. hep ucuz hem bereketli. tüm cildime uygulyorum. cildim artık daha canlı duruyor. öyle pahalı kimyasal kozmetiklere son.. güvendiğiniz bir markanın alabilirsiniz öneririm arkadaşlar..
    hepinizi öpüyorum

12. 25 Mart 2009
  13. _S_O_

_S_O_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben mecidefendinin kayısı çekirdeği kremini aldım.Yaşım 23 bilmiyorum iyi mi ediyorum kullanmakla yoksa acele mi ediyorum.Günde 1 defa kullanıyorum ortayı bulmak için.Hatta unutuyorum çoğu zaman.Yatarken sürmüyorum ama.Belki ilerde etkisi belirgin olarak ortaya çıkar.Ayrıca marka seçimi de doğrudur umarım.Diğer markaları tavsiye eden varsa ikinci kutumu ondan alabilirim.

14. 25 Mart 2009
  15. _S_O_

_S_O_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doğacıyı görmüştüm ama mecidefendinin dışı kandırdı beni.Guttoyu görmedim ama çok merak ettim doğrusu.Acaba hangisi daha doğaldır:1rolleyes:

16. 30 Mart 2009
  17. EU2

EU2 Guest

kızlar bende dün mecitefendininkini aldım gutto yoktu aktarda ve aktarcı şöyle dedi gutto olunca fiyatı artıyo dedi fiyatları aynı diyince piyasada sahteleride var dedi beni kadırdı valla:)neyuse şimdi gutto iyi derseniz onuda bulup alıcam

18. 1 Nisan 2009
  19. Funyy

Funyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    walla bende de doğacı var ve önceden yüzümü soluk görürdüm ama bu kremi sürdükten sora sanki yüzüme renk geldi ve parladı yüzüm memnunum baya ben. sonuçta doğal bi ürün bence her markası aynıdır diye düşünüorum doğacınınkinden memnunum....