"Doğacı" Kayısı kremi kullananlar.........

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve GIYMATLIM tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : GIYMATLIM
  1. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar aranızda bu markayı kullanan duyan bilen var mı, ben doğal ürünler satan bi yerde görüp sordum, satıcı tavsiye etti ve aldım, kullanıyorum.. göz çevresinede rahatlıkla kullanılır dedi, zaten kayısı kremi asıl göz çevresine kullanılıyormuş..
    güzel nemlendiriyor, yumuşak bi yapısı var, fakat sürünce bi süre göz çevrem ve yüzümün bazı yerlerinde gıdıklanır gibi oluyor
    bi sorun teşkil eder mi,

bu ürün hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar yerimseniben

2. 2 Temmuz 2010
  3. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    annem kullanıyor kokusu süper ve güzel nemlendiriyor onda böyle oldumu bilmiyorum ama birkaç kişiden daha duydum bu gıdıklanma olayını bir sorun yokmuş sanırım :)
    bende kullandım ama biraz yağlandırdı gibi geldi diye bıraktım
    gündüz kullanmayın leke yapabilirmiş gece kullanın

4. 9 Ağustos 2010
  5. mkc14017

mkc14017 buhayathediyebana.blogspo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben kullandım bu kremden ilk günlerde çok memnun kaldım ama 1 hafta sonra cildimde ufak ufak kabarcıklar oluştu.. Ben de hemen bıraktım bir daha da kullanmadım.

6. 13 Ocak 2013
  7. Lady_Ashley

Lady_Ashley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Bana bu krem hediye olarak geldi.

Cildime nasıl gelir bilmiyorum ama kokusu ve dokusu o kadar güzel ki sürmeden yapamıyorum :)
    Cildime sanırım iyi geldi karma bircildim var ama 2 günde bir yoruma varmak yanlış olur. Genelde eczanede satılan ürünler kullanıyorum çünkü ( bioderma, avene..)

En kötü gözaltım, boynum ve ellerime sürerim diyorum o kadar ferah ve güzel bir his veriyor!