doğal göğüs büyütücü kapsül:)

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve bir garip oblomov tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : bir garip oblomov
  1. bir garip oblomov

bir garip oblomov Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5.943
    Ödül Puanları:
    238
    arkadaşlar dün itibariyle bontavi doğal göğüs büyütücü tablet siparişi verdim yarın elimde olur diye düşünüyorum gelişmeleri size yazacağım.göğüslerim 75 beden sütyeni tam olarak doldurmuyor ölçtüğümde 72 geliyor arkadaşlar bakalım değişim olacakmı. daha önce hiç birşey kullamadım. hadi hayırlısı arkadaşlar:) dualarınızı bekliyorumolumunekankayizsmile:1hug:

Son düzenleme: 17 Ağustos 2010
  2. 16 Ağustos 2010
  3. haleli

haleli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ksinlikle hap kullanma arkadasım.cnkü 1 ay sonra göreceksin ki hicbir etkisi olamayacak aksine zararı olacak ben gögüs büyütme konulu bir baslık actım orda yazdım sebeebini...Ve çörek otu yagıyla 5 gndür masaj yapıorum gögüslerim dolgunlastı.Hayıt tohumuda alıcam persembe günü bi arkadasımz 3,5 4 cm büyütmüs hem hayıt hem masajla 20 gün gbi bir sürede bu inanılmaz bişe..VE herseyden önemlisi inanmak bence,hiç büyümück die baslandgnda olmuo ama sende bu yöntemleri dene derim

4. 16 Ağustos 2010
  5. bir garip oblomov

Beğenildi:
    5.943
    Ödül Puanları:
    238
    canım ya ben çörek otundan çok geçici bir sonuç aldım. ne olursa olsun denemek istiyorum çünkü içindeki otların hiçbir yan etkisi yok diye biliyorum bakalım deneyip görecem bu arada senin yazdıklarınıda merak ettim okuyayım bilgileneyim.

6. 16 Ağustos 2010
  7. bir garip oblomov

Beğenildi:
    5.943
    Ödül Puanları:
    238
    hayıt tohumunun adet düzensizliği cinsel isteksizliğe iyi geldiğini okumuştum. bide göğüslerdeki hassasiyete iyi gelir diyo bizim istediğimiz hassasiyet değil mi büyümesi değilmi ?:bbo:

8. 16 Ağustos 2010
  9. guvastanema

guvastanema Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynı konu başlığı, aynı sayfada birkaç alt satırda var... oradan devam etmeniz daha doğru olur...

10. 16 Ağustos 2010
  11. bir garip oblomov

Beğenildi:
    5.943
    Ödül Puanları:
    238
    evet canım ya ben daha sonra gördüm ordan devam ederiz tabiki

12. 27 Kasım 2013
  13. cupidd_

cupidd_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar ben actibreast diye bir hap vardı, sanıyorum 10 sene oldu. Amerikadan getirtmiştim bir tanıdığıma. Hiçbir işe yaramadığı gibi, göğüsümde kistler çıktı. Gittiğim doktor demediğini bırakmadı. Ne kaar %100 bitkisel de olsa hormonları harekete geçiriyor bu bitkiler ve çok tehlikeli. Kimyasal almayın kesinlikle derim. Denemiş biri olarak söylüyorum...Sonra da onun tedavisi ile uğraşırsınız Allah korusun.:KK50: