dogal maden suyu sprey SARIKIZ

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve busem33 tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : busem33
  1. busem33

busem33 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bunu duydunuzmu sprey şeklinde maden suyu sarıkız adlı sprey cildi rahatlatıp besliyomuş cilde saça kola tüm vücutta kullanılınıyomuş ayşenuryazıcının web sitesinde gezinirken duydum kullanıyomuş çok rahatlatıyomuş bilen varmı nerelerde satılıyor merak ettim cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

2. 3 Mayıs 2008
  3. BABSYY84

BABSYY84 Guest

ewet gittiğim kuaför saçımı yıkadıktan sonra sıktı saçlarımı taradı gayet iyi bir ürüne benziyor alıcam.....

4. 3 Mayıs 2008
  5. busem33

busem33 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nerellerde satılıyomuş sorarmısın ben mersindeyim almak istiyorum

6. 3 Mayıs 2008
  7. SedaVeRecep

SedaVeRecep Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende onu kullanıyorum saçım için çok memnunum saçımı güçlendirdi. Kozmatik ürünleri satan yerlerde migros vs.. buralardada var.. mavisini kullanıyorum bu arada

8. 3 Mayıs 2008
  9. busem33

busem33 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sevindim mersindede vardır inşallah canım tam adını yazarmısın benim cildim agır alkollü ürünlerden mahvoldu rahatlamasına ihtiyacım var cildinede kullanıyomusun

10. 3 Mayıs 2008
  11. tılsım33

tılsım33 Guest

ya neler çıkıyo soda zaten cilde yaralı bişeydi büyük marketlerde vardı hemen bakalım

12. 3 Mayıs 2008
  13. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kullaniyorum daha önce tv den duymuştum. Uyguladımda gerçekten cildi rahatlatıp güzle bir görünüm veriyr. Ben spreyini kulannamdım. Normal sodanın ağzını açıp asitinin kaçmasını bekledikten sonra yüzümü yıkadım. Öyle beklettim. Durulamadan.

14. 3 Mayıs 2008
  15. ece_kaan

ece_kaan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sadece üürn hakkında paylaşım yapalım lütfen nerde satıldığını ööğrenmek için arama motorlarından yardım alın

16. 4 Mayıs 2008
  17. kivilcim

kivilcim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    eczanelerdede bu tür ürünler satılıyor sanırım bende arıyordum böyle birşey ama netrede satıldığını bilmiyordum..ben pudra sürdükten sonra yüzüme su sıçratıyorum hafiften böylece cildim daha parlak gözüküyor..ama bu tür ürünler çıktıktan sonra böyle birşey kullanmaya karar verdim fakat bulamadım.ya kızlar bunu kendimiz yapamazmıyız..mesela sodanın asitini kaçırdıktan sonra şöyle fıs fıslı bir şişenin içine koyup yüzümüze sıksak arada nasıl olur sizce..ben biara yapmayı düşündüm aslında ama gerçeğinin içeriğini tam olarak bilemediğimden vazgeçtim..fakat halen yapmayı düşünüyorum..bi ara japonyada çok yaygındı bu ürün..sprey şeklindeki kaplara koymuşlardı ve bayanlar gün aşırı sıkıyorlardı yüzlerine ama daha sonra içindeki ürünün normal çeşme suyu olduğu öğrenilmiş ve ürün piyasadan kaldırılmıştı..öyle birşeyle karşılaşmayalımda :)

18. 4 Mayıs 2008
  19. princess.17

princess.17 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    illa urune gerek yok kızlar sarı kız markalı soda alın ıcne yarım lımon katın dolapta saklayın sabah aksam cildinize sıkın benım gozeneklerimi kücülttü baya iyi geliyo ama ben buzluka koyuyorum birer tane alıp sabah ve aksam yuzumde eritiyorum deneyin gerçekten işe yarıyor