Doğal sac rengime dönmek istiyorum,yardım lutfen:(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sashamia88 tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

14 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sashamia88
  1. sashamia88

sashamia88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    153
    Saçlarımı doğal saç rengime yakın olan koyu kumrala boyadım.fakat yıkadıkça saçlarımın tonu sürekli açılıyor ,suan sarı gibi bırsey oldu .lafın özü; ben doğal sac rengımı ıstıyorm .en yakın ne renge boyarsam kahve rengını elde edebılırım ? sımdıden tesekkur ederım

Son düzenleme: 15 Şubat 2013
  2. 14 Kasım 2008
  3. eylul_

eylul_ Guest

canım ben de aynı dertten muzdaribim. aynı senin saçını renginde saçım da. yani doğal saç rengim.ben de bakır yapmıştım sonra yavas yavas koyulttum en son koyu kestane boyadım şimdi yaklaştım kendi saç rengime. ama boyatmadan önce saçın açıldıysa ondan yıkadıkça akıyodur. yavas yavas koyultacaksın canım başka çare yok. bu süreçte daha da yıpranıyo tabi saçlar o ayrı.

4. 15 Kasım 2008
  5. sashamia88

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    153
    tatlım ben koyu yapıyorum yıkadıkca acılıyo hıc boyamadıgım renge dogru sarıya dogru gıdıyo cıldırcam valla artık ıstemıyorm artık bu boyayı dogal sac rengımı ıstıyorm:KK43:

6. 15 Kasım 2008
  7. siskaLpli

siskaLpli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende yaaaa bendeeee

8. 15 Kasım 2008
  9. liliz

liliz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben kendi sac rengime dönebilmek icin Cukulata kahvesine booyadigim saclarimi actirdim ama yine sonuc alamadim. Benim gercek sac rengim küllü orta kumral gibi birsey . Benim sac rengime boyattigim zaman hafif bir kizillik oluyor sacta ama benim kendi sac rengimde kizillik yok. Küllü renkleri denedim yine olmadi senağlama Saclarim kisa olsa eski rengine dönebilecegim ama cok uzun oldugu icin dönemiyorum. Dip boyasi geldikce boyatiyorum saclari. Artik ümidim kalmadi desem yalan olmaz . Cünkü saclarda beyazlar olusmaya basladi . Mecburen boyaya devam. Ben bir cözüm bulamadim cözümü bilen varsa bende cavaplari sabirsizlikla bekliyorum. fisfisfis

10. 15 Kasım 2008
  11. siskaLpli

siskaLpli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım saçların uzunmuş ben senin yerinde olsam dip boyam geldikçe kat attırırdım fasla kesmeden saçların kendine gelir 3 ayda

12. 15 Kasım 2008
  13. liliz

liliz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim onuda denedim.. Gecen sene katli kestirdim . Benim saclarim okadar tuafki kaydirigubbakcemile cokkk ince telli ve dümdüz . Kuaförler gür oldugunu söylüyor ama teller ince oldugu icin belli olmuyor. Katli kestirdigim zaman uclar cok kiriliyor. Simdi cok hafif kat kaldi . Haftaya yada daha sonraki hafta kuaföre gidecegim su anda sac rengim karamelin biraz koyusu bakalim ne renk önerecek bana kaydirigubbakcemile3 gercek sac rengime en yakin olan rengi boyatmaya düsünüyorum. Hic bir boya gercek sac rengini tutmuyor.. Kizlar aklinizda olsun sacinizi boyatmadan önce düsünün kafamçokkarıştı

14. 15 Kasım 2008
  15. sashamia88

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    153
    ewt kıslar sacınızı boyatmadan once ıyıce dusunun,sonra bızım gıbı caresız kalmayınsenağlamakıslar neyapcagz bız caresı yok gıbı gorunuyo,acaba dıyorum sımsıyaha boyasam yıkandıkca sac rengı nasılsa acılıyo acıldıkca en fazla kaverengı olurmıkı,caresızlıktemn neyapcagımı sasırdm eskı rengımı ozledım neyapabılırm yaasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamaçok agladım sanırım kafamçokkarıştı:çok üzgünüm:

16. 15 Kasım 2008
  17. liliz

liliz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim siyah mi? sakin haaaaa koyu renk saci begenmezsen degistirme sansin var ama siyahta bu sansinida kaybetmis oluyorsun. Iyi düsün kaydirigubbakcemile5

18. 16 Kasım 2008
  19. sashamia88

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    153
    liliz cnm haklısın gercekten caresız kaldım acaba cıkolata kavesıne boyasam olurmıkı