Doğal Şampuan önerisi olanlar buraya!!!

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve ela tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

arkadaşlar yaklaşık 1 yıl organıcum kullanıyorum ama eskiden yağlanan saçlarım şimdi saçımı istersem 1 hafta yıkamayım hiç yağlanmıyor ,saç diplerim kurudu ve kepekler çıktı bu şampuandan dolayı olabilceğini düşünüyorum halbuki çok beğenmiştim bu şampuanı ama başka neden olabilir, bana zararsız saç diplerini kurutmayacak bir şampuan önerebilirmisiniz ama silikon maddesi içermicek içinde yardımmm

2. 21 Ağustos 2009
  3. ugur_bocegi

ugur_bocegi Guest

kesinlikle otacının şampuanı... lily kremli olanı var ve göz bile yakmıyor hemen durulanıyor. çok memnun kaldım saçlarımda çok iyi oldu herkese tavsiye ederim.

4. 23 Ağustos 2009
  5. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bitkisel kurutmakta diyerleri dökmekte

6. 9 Aralık 2009
  7. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    pantene geçtim bakalım nasıl olcak

8. 10 Aralık 2009
  9. sankidun

sankidun Guest

Canım Organicum un yanlış tipini kullanıyor olabilirsin eğer çok kuruttu diyorsan mavi kutu şampuan ile yıkayıp mor şişe kreniyle durulayacaksın, tabii bu süre içerisinde bahsettiğin silikonlularıda saçına değdirmeyeceksin biraz sabır istiyor :nazar:

Bir dermatoloğa gidip gösterdinmi, en azından eczanede saç analizi yaptırdınmı ? Eğer saç diplerin sürekli problemliyse kan tablonla ilgili olabilir ?

10. 10 Aralık 2009
  11. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    lütfen bana organıcumu övüp durmayın ya ,ben 15 ay kullandım mavi kutu olanını kuru saçlar için maf oldu diplerim yaralar çıktı ya burda pazarlama yapan arkadaşları kınıyorum ya övüp övüp gidiyorlar.

12. 12 Aralık 2009
  13. mavikus

mavikus Kınalı Kuzuu :) Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    73
    Canım Otacının ısırgan otu özlü şampuanı var annem almış. Baktım içinde sodium lareth sulfate ve silikon yok. ben henüz kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorum annem çok memnun. Saç dökülmesine iyi gelmiş sana da iyi gelebilir

14. 13 Aralık 2009
  15. nederler

nederler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Çok çok iyi bir seti var Organicumun özellikle mor kremi silikon parabensiz doğal yağlar var içinde zemuszemus

16. 13 Aralık 2009
  17. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aklim karisti yaaa kimi çok iyi diyo kimi çok kotu:S acaba tresan falan nasildir ki yada diger dogal sampuanlar defne garli filan?

18. 14 Aralık 2009
  19. AyShE GuL

AyShE GuL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben down under naturel's kullanıyorum saçı biraz sertleştiriyor ama ben bunu içinde silikon olmamasına bağlıyorum..ztn saç kremi kullanınca hiç sorun olmuyor..boyalı saçlarıma bile ii geli..dökmüyor saçı...şakkıdı