doğal sarı saçlarımın açık kahve olmasını istiyorum. yardımmmm

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ispanaklikoyyimirtasi tarafından 30 Haziran 2010 başlatılmıştır.

30 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ispanaklikoyyimirtasi
  1. ispanaklikoyyimirtasi

ispanaklikoyyimirtasi NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar, ben 19 yaşındayım, saçım açık küllü, doğal ama çok sıkıldım kaç yıldır bu renkten, bu yaşta boyatmak istemiyorum ama biraz daha koyu olmasını istiyorum saçımın. doğal ne örerirsiniz?

2. 30 Haziran 2010
  3. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    bence hıcbı sey yapma dogal bı sac koyulastırma yontemı yok boyadan baska, bu yastadaboyaya gırme ama uclara ve seyrek olacka sekılde golge attırabılırsın, ama bence hıcbı sey yapma

4. 30 Haziran 2010
  5. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    doğal koyulaştırma yok, bence köklü bi değişim yapma asla çok pişman olursun valla, içim gitti yazını okuyunca insan doğal sarıyı kahve yapar mı hiç, modelde değişiklik yap uçları boyatabilirsin belki hevesini bi şekilde al ama asla toptan koyu renklere boyama, gittiğin kuaför kızar valla zaten :)

6. 30 Haziran 2010
  7. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ah bebegımm ne guzel sacların var bız senın sacına sahıp olmak ıcın saclarımızdan oluyoruzz kaydirigubbakcemile3 bence sakın dokunma

8. 2 Temmuz 2010
  9. lifetime

lifetime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    çok hoşuna gitmicek belki ama çok pişman olursun boyatırsan boyatmanın sonu yok
    sende zaten doğal bi yol demişin ama malesef ki doğal bi yolu yok ben boyattım boyattım şimdi kendi saçlarıma dönmek için en son siyaha boyattım diplerimin gelmesini bekliyorum geldide baya ama şimdide boya aktı saçlarım çok dolaşıyo kuru ve sert napmam gerekli diye burda gezinirken gördüm konunu elleme güzelim saçlarını