Doğal Yağlarla Bronzlaşmak

Konusu 'Güneş kremleri, bronzlaşma' forumundadır ve DevrimGzde tarafından 6 Haziran 2007 başlatılmıştır.

6 Haziran 2007
    Konu Sahibi : DevrimGzde
  1. DevrimGzde

DevrimGzde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zeytin yağı, kakao yağı, portakal yağı, ceviz yağı, avakado yağı , susam yağı nı karıştırıp kullanınca hem güneştem koruyormuş hem de doğal bir brozluk sağlıyormuş

ben sadece seytin yağıyla denedim güzel oluyor

bir zararı var mıdır acaba fikri bilgisi olan varsa lütfen yazsın

2. 28 Nisan 2008
  3. EU1

EU1 Guest

kakao yagi cok iyi diye okudum forumda denemek lazim gercek mi degil mi diye yerimseniben

4. 9 Haziran 2008
  5. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bronzlaşmak İçin Bitki Yağları - 1

Ceviz yağı
    Kakao yağı
    Kayısı yağı

Eşit şekilde karıştırılarak vücuda sürülür.

* * *

Bronzlaşmak İçin Bitki Yağları - 2

Havuç yağı
    Fındık yağı
    Badem yağı

Eşit şekilde karıştırılarak vücuda sürülür.....................................................................................................
    Denemekte yarar var kızlar etkılı formullermıs bunlar.:icecream::icecream:

6. 10 Haziran 2008
  7. B!TT€R

B!TT€R Guest

ben kakao yağı kullandım gecen yaz.. bıkını gıymıştım.. hayla bıkını izlerı war..
    yanı baya bi bronzlatmış.. sağlıklı olmasına gelınce guneşe karşı çok hassas olmama rahmen gecelerı yatarken bıle bı ağrı yada yanma hissi hissetmedım..
    çokda gzl kokuyo.. bazıları parfumumu soruyodu.. hafif şeker kokuyo ve ozellıkle gencler için tatlı kız hissi verıyo.. çıkolata kkokusuyla dolaşmak çok zevklı ve çok ucuz :KK70:

trek rahatsz olduğum tarafı bazı cıkolata yağları çok yapış yapış oluyo.. saclarım acıkken falan çok rahatsız oluyorum o sıcak havada yapış yapış..
    ama deneyın derim.. bı arkadasımda kabızlık şurubu kullan demıştıde guneşten koruduğunu sanmıyorum :KK66: