doğal yoldan gebe kalmaya engel olmamasına rağmen gebe kalamamak....

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve enepInAr tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : enepInAr
  1. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba. birşey sormak istiyorum. yapılan testler sonucunda çiftin genel bir sorunu olmamasına rağmen gebeliğin oluşmama sebebi ne olabilir. bayanda kanallar açık hormonlar gayet iyi yumurtlama gerçekleşiyor erkekde sperm yeterli ileri harwketli yüzde 51 ve üzeri... başka sorunda yok.... böyle bir durumda başka yapılması gereken testler varmı.....

doğal yolla bile gebelik oluşabilir derlerken neden ilaç tedavisi ve aşılama cevap vermez.... hiç ilaçla veya vs birşeyle korunmadık 2,5 yıllık evliyim... gebelik oluşmadı....

bunun nedenini öğrenmek istedim teşekkürler... umarım anlatabilmişimdir.

2. 18 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim sana cevabim daha cok tibbi olacak evet arkadaslarin tavsiyesi de dikkate alinmasi gerken seyler ama ben size bunun tam tersi durumlarda gebelik oykuleri de verebilirim hem daha stresli sartlar ve istenmeyen ortamlarda bazi seyler birilerine denk dusmesi sana da dusecegi anlamina gelmez moral her zaman onemli o da ayri birsey
    konumuza gelirsek eger belirtigin gibi hersey normal fakat gebelik olusmuyorsa ve bir takim baslangic tedavileri de uygulanmissa benim size onerim laparoskopi olamaniz cunku tek bilinmeyen icerisi kalmis neler bulunabilir siklikla endometriosis, enfeksiyona bagli yapisikliklar gibi birtakim rahim filminde gorulemeyecek hastaliklara sahip olabilirsiniz ve bunlar ayni anda hem teshis edilebilir hem de tedavi edilerek sizin dogal yolla gebe kalma yokunuz acilabilir.
    sizin buradaki en buyuk sikintiniz neden oldugunu bilememek, ciddi profosyonel yardim alamamak ve caresizlige kapilmaniz. saglicakla kalin

4. 19 Mart 2010
  5. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bugün sizin merkezinizle telefonda bir ön görüşme yaptım... biraz kafam karışık o nednele bir ay daha ara verip yola öyle devam etmek istiyorum.... anladığım kadarıyla daha detaylı tahliller yaptırmam lazım.... belki birşey yok belkide bilmediğim bir sorun var... ilginiz için tesekkürler.

6. 19 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ben tesekkur ederim bana istediginiz zaman 05332806460 dan ulasbilirsiniz tekrar kolay gelsin