Dogal yollardan sac koyulastirmaya yardim...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve capkinkiz tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : capkinkiz
  1. capkinkiz

capkinkiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar benim saclarim acik kahve gibi ama saclarimi koyulastirmak istiyorum... Hani böyle siyah gibi felan degil demke istedigim ama kahve karamel gibi... Ben en iyisi bir resim paylasiyim...

http://img128.imageshack.us/img128/8805/pnaraltuje2.png
    http://img413.imageshack.us/img413/1605/pnaraltu2lz4.png

Yani bunun gibi birsey olsun istiyorum bildiginiz dogal yollardan ulasabilirmiyim buna benzer tonlarda bir renke? Ve nasil? hadi bilincli olan kizlarimizdan yardim bekliyorum...gamyoncuiremsugamyoncuiremsu

Son düzenleme: 17 Nisan 2009
  2. 18 Nisan 2009
  3. capkinkiz

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yardim edebilecek kimse yok mu yaa?? Pff

4. 18 Nisan 2009
  5. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    doğal yollardan mı aslında bildiğim bir yöntem var beyaz soğanın dış kabuklarını ve papatyayı al papatyayı az koy ama ikisini beraber kahve cezvesine koy üstlerine de azcık su koy soğan kabuklarını örtecek kadar su kaynayınca süzgeçten geçir suyu cam bir kavanoza koy soğan kabuğunu ve papatyayı çöpe at bu suyu 3 gün beklet buzdolabında buzdolabına koymazsan kokar çünkü üç gün sonra bu suyu saçına sür pamuklu bir bez kullan bütün saçına dağıt ama saçın ıslak kalmasın hemen kurut saçını sonuca şaşıracaksın bir kaç kez bu işlemi uyguladığında saçının rengi koyulacak ama siyah gibi olmaz korkma karamel gibi olur bunu ben denemiştim ve çok memnun kaldım sana da öneririmhihoyyyt

6. 19 Nisan 2009
  7. capkinkiz

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hadi yaa süpersin, sogan kabugu dedigin bildigimiz turuncu/krem rengi arasi bir renk olan kabuk degil mi, kac tane kullaniyim?
    Ben zaten siyah istemiyorum o yukarida paylastigim pinar altug'un sac rengi gibi olamasini istiyorum...
    Peki bunu ne kadar siklikta yapmaliyim??gamyoncuiremsugamyoncuiremsu

8. 19 Nisan 2009
  9. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saçlarını yıkadıktan sonra yaparsan daha etkili olur haftada iki kere yapsan yeterli ,bir baş soğanın kabuğu yeter

10. 19 Nisan 2009
  11. capkinkiz

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yaptiktan sonra saclar yikanicak ama degil mi? yoksa yikadikca cikar mi? bir sorum daha olacak kalici mi yoksa yikadikca geri akiyor mu??

12. 21 Nisan 2009
  13. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayır canım yapınca yıkama saçlarını kalıcılığı uygulama sıklığına göre değişir ne kadar sık yaparsan bu işlemi renk de o kadar kalıcı oluyor iyice saça oturuyor

14. 21 Nisan 2009
  15. capkinkiz

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :uhm: Iyi de ozaman saclarim sogan kokar Pff baska bildigin bir sey yok mu canimm yaa