doğal yumurtlama ile tüp bebek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve tsey tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : tsey
  1. tsey

tsey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam kader arkadaşlarım aranız da bu yöntemle tüp bebek yaptıran varmıopuyorumnanaktan

2. 2 Haziran 2010
  3. VEROJ

VEROJ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canm.bende bu haziranın sonunda tup bebek yaptıracam.dr.banada iğne vermedi.bir tane doğum kontrol hapı verdi.adetin 1.gunu içip 17.gunu gidecem.kastettiğin bu mu acaba.benim de yumurta rezervlerim cok azalmış ,ondan mı acaba.bende ilk kez bu yöntemle tup bebek duydum.hakkımızda hayırlısı artık.sendeki problem neydi acaba neden bu yontemi secti dr.un?beni bu konuda aydınlatırsan mutlu olurum.kafam cok karışık çünkü.

4. 5 Haziran 2010
  5. tsey

tsey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doktorun bana söylediği yumurtaların kalitesi iyi alıyoruz embiryolar çok iyi ama olmuyor bizim verdiğimiz ilaçlar zarar veriyor olabilir buyüzden ilaçsız denicez dedi sana ilaç verllecektir doğum kontrol hapın dan sonra bende kullandım obitince yada ikitane kala ilaçlara başlıcaksın mutemelen bol şanslar canım allah hepimizin yardımcısı olsun

6. 6 Haziran 2010
  7. beklemede2009

beklemede2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım, kaçıncı denemedn sonra böyle bir kanaate vardı doktorun? nasıl gerçekleşiyor işlem? başladın mı tedaviye?

8. 6 Haziran 2010
  9. tsey

tsey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar dördüncü deneme ikincide hamile kaldım üç aylık ken bebeğimin öldüğünü söylediler çok kötü bir gündü bu haberi doğum günümde aldım

10. 7 Haziran 2010
  11. beklemede2009

beklemede2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım, biz de normal yolla bebeğimiz olmayacağını öğrendiğimiz an o şoku yaşarken eltim arayıp hamile olduğunu haber vermişti ağlayarak, bazı şeyle üstüste gelebiliyor hayatta, seninki de çok kötü bir tesadüf ve derin bir acı evladını kaybetmek.. Rabbim yüzünü güldürecek senin de, hepimizin de inşallah... benim de üçüncü denemem olcak, yaz sonu düşünüyoruz. bu konuyu hep düsünmüstüm o yüzden meraklandım ve sordum canım.. tedavi sürecin hakkında bilgi verirsen pek çok kisiye ışık olcaktır.. sevgiler...

12. 7 Haziran 2010
  13. tsey

tsey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşşekürler bu siteye kaydolduğum dan bu yana kendimi daha iyi hissediyorum daha önceleri saki böyle şeyleri tek ben yaşıyorum gibi gelirdi çünkü etrafım da böyle sıkıntılar yaşayan yokherkez normal yollardan hamile kalıyor ve doğuruyor bizim de yüzümüzü güldürücek tir inşallah allaha sığınıyoruz çok öpüyorum

14. 7 Haziran 2010
  15. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    herkese merhaba... benim de kafama takılan bir konu var... tüp bebek tedavisine başlayacağım... doktorum ymurtalıklarımın çok iyi olduğunu ve çok sayıda yumurtam olduğunu söyledi... benim aklıma takılmıştı bu konu... ilaç vermeden toplama işlemi yapma ihtimalleri varmı diye...

16. 7 Haziran 2010
  17. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bana bir doktor bunu teklif etse cok sevinerek kabul ederdim bence cok daha saglikli bir ayda normal bir kadin bir ya da en fazla iki yumurta uretebiliyor demekki bu isin oluru bu. bu dogal surecin disina bu kadar cikip yirmi yumurta elde etmek cilginlik ama iste Allah boyle de nasip ediyor anne olmayi. muhtemelen cok ilerde tup bebek sadece birkac yumurtayla yapilcaktir. cok bilinmiyor denemek belki basta garip gelebilir ama dogalinin bu oldugunu dusunmek pozitif bakmanizi saglayacaktir. Insallah guzel sonuclanir ve bize de morel olur.
    bir de su var ondan fazla da yumurta elde edilse sonucta kaliteli olanlar kac taneki???

18. 7 Haziran 2010
  19. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kesinlikle katılıyorum... bildiğim kadarılya ilaçlar çok ağrı yapıyormuş... yumurtalık gereğinden fazla uyarıldığı için... ben de istemiyorum zaten ilaçla tedavi ama dr um isterse dicek bişey yok tabi... kalitesine gelince değişiyormuş canım... aynı kadının bir denemede hepsi iyi iken bir sonraki denemede hepsi kötü çıkabiliyormuş...