doğalgazlı evler için,soğuk buhar makinesi gereklimi?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve selma_selma tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : selma_selma
  1. selma_selma

selma_selma karanfil... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar,malum havalar soğumaya başladı ve artık doğalgazlar yanıyor.Dolayısıyla odaların havaları kurumaya ve boğazlarımızı tahrişe başladı.Bebeğim için soğuk buhar makinesi almayı düşünüyorum ama sizce gerekli mi?Kullananlar varmı varsa hangi markayı tavsiye edersiniz ve kaça aldınız?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

2. 27 Ekim 2008
  3. EU1

EU1 Guest

selma , dediğin gibi ben de kaloriferleri yaktım , bebeğim de hem grip olduğundan hem de evin kuruyan havasından dolayı hırıltılı nefes alıyor, buhar makinesini çalıştırdığımda hırıldamıyor..
    ben chicco soğuk buhar makinesini kullanıyorum 100 küsüre almıştım tam hatırlayamıyorum..
    ancak buhar makinesini kullanırken makinenin temiziğine çok dikkat edilmeli günlük bakımı ve haftalık bakımı var .. haftada bir sirkeli su ile bekletiyorum canım yoksa temiz buhar yerine mikrop saçabilir etrafa.. hijyenine dikkat edildiği müddetçe çok yararını görüyorum canım..

4. 27 Ekim 2008
  5. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet cnm bebekleri ve küçük çocukları kaloriferlerin yanması çok etkiliyor. özelliklede çok sık boğaz problemi çeken ufaklıklar için kullanmak gerekiyor.

6. 27 Ekim 2008
  7. selma_selma

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim.Bende bir tane alayım bari.Minikanniş chicco dan memnun musun?İnternette Sinbo'dan da çok olumlu bahsediyorlar ama kararsız kaldım canım.

8. 27 Ekim 2008
  9. EU1

EU1 Guest

evet canım ben chicco dan memnunum.. ama sinbo hakkında fikrim yok:1no2:

10. 27 Ekim 2008
  11. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle gerekli canım faydasını gördüm.ben phılıps aldım 140 ytl 1 ay oldu alalı......
    ablamlarda sinbo almayı düşünüyor ve çok uygunmuş su haznesi bayağı büyükmüş 10 lt galiba,benimkisi 2 ltlik olduğu için hemen bitiyor ve sürekli su doldurman gerekiyorr.

12. 27 Ekim 2008
  13. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm sinboyu sormuşsun ben o markayı kullanmadım ama sinbo ürünleri genel anlamda çok çabuk bozuluyor diye biliyorum kullannalardan. ben başka bir ürününde ilk kullanımda elimde kaldı. daha chicco olabilir tefalin var phılıps arzumunda varmış

14. 27 Ekim 2008
  15. DygEge

DygEge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    178
    Ödül Puanları:
    163
    bende sımbo kullanıyorum yaklasık 1 yıldır.hıc bır sorun yasamadım su haznesıde buyuk.cokta uygun fıyata aldım.

16. 27 Ekim 2008
  17. selma_selma

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilginize teşekkürler arkadaşlar,haftasonu eşimle birlikte çarşıya bir gidip araştırayım.Sağolun.