doğduğu zaman bebek odası ne kadar gereklidir???

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve EU2 tarafından 27 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar allah kısmet ederse aralıkta anne olucam bebeğimin beşiği hazır oda almaktan vazgeçtim ilk 6 aylığa kadar beşikte yatıyorlarmış öle söylüyorlar siz ne kadarlığa kaar beşikte yatırdınız ne kadarlıkken odasına geçirdiniz?

2. 27 Ağustos 2009
  3. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    valla ben şuan 35 haftalık hamileyim hem odasını aldım hem beşiğini evet ilk zamanlar odamızda beşiğinde yatcak oda lazım olmicak belki ama ben bebeğime ait herşeyin hazır olmasıın istediğim için aldım sonuçta oda ennide sonunda alıncak

4. 27 Ağustos 2009
  5. merveege

merveege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de odasını hazırlıcam inşallah.ayrıca park yatak alıcam başucum için.2 ay aynı odada yatmak yeter,sonra kendi odasınakaydirigubbakcemile3

6. 27 Ağustos 2009
  7. 07papatya

07papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.132
    Ödül Puanları:
    213

hiç tavsiye etmem alma.beşik bide şifonyer yeterli oluyo.benim kızım beşigi iki yaşına yakınkullandı.şimdi üç yaşında genç odası aldık iki yaşından sona.iyikide almamışım diyorum o çocuk odaların dolabı falan daha küçük.sen bilirsin ama genç odası almak daha bilinçli çünkü artık iyi kullandıgı sürece büyüyünce bile rahat rahat kullanır yatagı falan büyük.dolap büyük.ben çok mumnunum.hatta biz oda takımını yaptırttık keyfine göre oluyo...alanlar beni yanlış anlamasın..bu benim fikrim....opuyorumnanaktan

8. 27 Ağustos 2009
  9. 07papatya

07papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.132
    Ödül Puanları:
    213
    ay biraz karışık olmuş.iki yaşından sonra aldık oda takımın.

10. 27 Ağustos 2009
  11. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende şubatta doğum yapıcam odama oyun parkı almayı düşünüyorum hem onda yatabiliyor bebek birde odasına şifonyer ve beşik alıcam çünki zaten 4 5 yaşından sonra farklı büyük kullanışlı bir oda takımı gerekiyor iki kere almaktansa böyle düşünüyorum arkadaşım.

12. 27 Ağustos 2009
  13. cmr

cmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben şimdilik odama koymak için sepet beşik aldım,

6 aylık falan olana kadar yanımda yatırırım zaten,

o zamana kadar da yaparım odasını,

5-6 yıl sonra da 2. çocuk düşünüyorum, kardeşi olana kadar kullanır odasını,

kardeşi olunca da kızıma genç odası alırım

benimki biraz doğmamış bebeğe don biçmek oldu ama neyseee :))))))

14. 28 Ağustos 2009
  15. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ben büyüyüncede kullanabilceği büyyüyen ve üç kapılı dolaplı bebek odaları var iyisinden aldım ki en az bir 6 -7 sene kullansın die tabiki alışnmışken iyisi olmalı .ucuzuna kaçmamalı sonra onlar bir işe yaramıyo çünkü

16. 28 Ağustos 2009
  17. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mrb bizde oda almayı düşünüyoruz. sitelerde çok güzel bir takım beğendim. 4 kapılı kocaman bir dolap valla kendi kullandığımız dolaptan nerdeyse büyük. yatağı kocaman zaten büyüyen yataklardan birde aynalı çok şık çekmeceli şifonyeri. biraz diğer odalara göre pahalı kırılıp bozulmadığı süre çok uzun yıllar kullanır. birde üzerinde rsimler olan cicili bicili odaları sevmiyorum. sade bir takım almak daha mantıklı

18. 28 Ağustos 2009
  19. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende sitelerden aldım bebişimin mobilyasını dediğin gibi biraz pahalı ama değer bence çünkü kaliteli olanlar bebeğin sağlığı açısından önemli bide ileridede çok rahat kullanabilceği bir oda aldık iyi olanlar bebek beşiği büyyünler yani çok büyük oluyor dolapları bile bizde erkek bebek bekliyoruz bende düz sade bişe aldım ama kulplarına uyku setindeki gemili kulplar taktırdım gayet şık ve sade güsel oldu:)bir gelsede bebişim uyusa :)