Doğduğum günde Doğ icime....

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ruyabu tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ruyabu
  1. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    7 Mayis dogum günüm bilmiyorumkismile bu ya$ima 2 kisi girmek istiyorum bütün kalbimle bunu diliyorum....... hala adet olmadim...31 Martti en son adet günüm ve ben günler gectikce dahada meraklaniyorum acaba bu aymi? diye... gecen senede dogum günümde dilemistim bebegim seni..bu senede gelmezsen gene dilicem... :a015:

2. 29 Nisan 2010
  3. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    ınşallah hamişsindirde duan dileğin kabul olur cnm :Saruboceq:

4. 29 Nisan 2010
  5. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :Saruboceq: insallah GUNICEN... rabbim duyar sesimi ve insallah icimdedir bebegim.......

6. 29 Nisan 2010
  7. milkybug

milkybug Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Canım ne tesadüf, benim de doğum günüm 7 Mayıs. Ben de doğumgünü hediyem olarak bebeğimi dilemiştim ama hamile değilmişim. (Doktora gittim ve kan testi yaptırdım) Ama 10 günüm geçti hala adet olmadım.Nedense inanmak istemiyorum test sonucuna her ne kadar olası olmasa da...
    İnşallah senin dileğin kabul olur da mutlu haberi paylaşırsın bir an önce :Saruboceq:

8. 29 Nisan 2010
  9. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzel bi tesadüfümüzde ayni dönemlerde hamile kalmak olur insallah :Saruboceq: tarifi yok hissettiklerimizin :çok üzgünüm: bende hamile deilim biliyorum olmadigimi... benim yumurtaliklarimdan biri calismadigi icin bu ay cok kucuk bi ihtimal hamile kalirsin demisti zaten doktorum senağlama hayirlisi artik hakkimizda.....

10. 30 Nisan 2010
  11. catwalk

catwalk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım ne tesadüf ben de aynı dilekler içindeyim ve benim de doğumgünüm 8 mayıs, malum ertesi gün de anneler günü... doğumgünüm için bundan daha fazla isteyebileceğim hiçbirşey yok :KK46: bu doğumgünümde bebek haberini almayı ve seneye aynı güne gelen doğumgünüm ve anneler gününde kucağımda bebişimle girmeyi çok ama çok istiyorum ve oldukça uzun zamandır da bekliyorum inşallah bu sefer dualarımız kabul olur..... :Saruboceq:

12. 30 Nisan 2010
  13. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    ınş gönlündeki gibi olur herşey.

14. 30 Nisan 2010
  15. saziye19

saziye19 Guest

benımde dogumgunum 13mayıs aynı dılekler bende de varrr ( ınsallllah hepımızınde bebegı olur )

16. 1 Mayıs 2010
  17. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    hepinize şimdiden mutlu seneler kızlar... umarım en cok istediginiz hediyeniz sizinle birliktedir. degilse de moral bozmak yok.. daha nice dogumgunleri var onunuzde... allah hicbirimizi bekletmesin inşallahh..

18. 1 Mayıs 2010
  19. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben gene tek giriyorum yeni yasima kizlar bilmiyorumkismile regl oldum senağlama hayirlisi buymus artik ne diyeyim yoruldum bende.......... dilerim sizler hamile kalirsiniz