doğmamış bebeğime

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve belenay tarafından 7 Ocak 2008 başlatılmıştır.

7 Ocak 2008
    Konu Sahibi : belenay
  1. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    sen daha hayatıma girmeden hayatım değişti seni görmesemde bilmesemde bütün dünyam sen oldun seninle yatıp seninle kalkıyorum hep bu ay gelecek diyorum bekliyorum ama gelmiyorsun olsun biliyorum zamanını bekliyorsun sen geleceksin diye pasta börek yapmadım belki ama sen gelesin diye acı çektim denemediğim yol kalmadı küsmüsün bana ondanmı gelmiyorsun sen gelesin diye dualar ediyorum hayaller kuruyorum gelince hayatımız nasıl olacak diye miniciğim bebeğim hayırlısıyla gel artık bekletme anneni seni çoooooook özledim biriciğim:KK46::çok üzgünüm:senağlama:KK46:

2. 7 Ocak 2008
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Duaların kabul, hayallerin gerçek olur inşallah:teselli:

4. 8 Ocak 2008
  5. belenay

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    benim kurduğum hayalleri bir duysan hamile olduğumda vereceğim haberi her seferinde farklı düşünüyorum o anı görebilecekmiyim bilmem nasip rabbim neyi nasip ederse onu yaşarız
    Allahım sen bebek sahibi olmak isteyipte olamayan bütün kadınlara hayırlı sağlıklı güzel bebişler nasip et bizlerinde kucağını boş bırakma o duyguyu hayırlısıyla bizlerede tatmayı nasip et kadınlar kulübünde hamile arkadaşlarımız bunları bizimle nasıl paylaştıysa ben hamileyim dediyse bizlerinde bu güzel haberi onlarla paylaşmamızı nasip et amiiiiiiin dua edein arkadaşlar dua edelim rabbim herşeyi gören ve bilendir allahım minik minik meleklerden bizede gönder hayırlı ve sağlıklı bir şekilde amiiiiiiiiiiiiiiiin:KK46::KK46:

6. 8 Ocak 2008
  7. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    belenay ve sılam80 yazdıklarınız beni o kadar duygulandırdı ki anlatamam. sizin için dua ettim. inşallah yüce rabbim tez zamanda size bu mutluluğu yaşatır. bende bir bebeğim olmasını herşeyden çok isterdim. ama ben evli bile değilim. bir de bu yönden bakın. belki içinizi rahatlatır. en azından siz gönlünüzü verebileceğiniz biriyle hayatınızı birleştirmişsiniz. şimdi de sıra bebekte inşallah. en kısa zamanda mutlu haberlerinizi almak dileğiyle:KK46:

8. 8 Ocak 2008
  9. belenay

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim sağol umarım sende gönünün prensini bulur ve mytlu olursun allaha şükür eşimle çok mutluyum onu çok seviyorum birde rabbim hayırlı bir şekilde evlat sahibi yaparsa daha mutlu oluruz öyle birşeyki bu anlatamam bekarken hastalanmak için dua ederdim düzen bozulmasın diye şimdi hastalanmamak için dua ediyorum tuhaf ama inan bebek evin neşesi kardeşimin kızı var 1 yaşında evin içi nasıl cıvıl cıvıl eşim önceden pek önemsemezdi oda artık istiyor yeğenimi nasıl seviyor daha önce onu hiç böyle görmemiştim neyse umarım sen evlenir ve istedğiğn zaman hamile kalırsın canıma.s.

10. 8 Ocak 2008
  11. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    seni çok iii anlıyor duygularını paylaşıyorum... bende bebek istiyorum... benim meleğimde zamanını bekliyo...biliyorum ... dr. her ne kadar artık anne olamazsın gebelik şansın %4 ün altında tüp bebek te bile %8 in altında desede ben ümüdimi yitirmiyorum bebeğimi bekliyor onu çok seviyorum....senağlama

12. 8 Ocak 2008
  13. belenay

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    nefes aldığımız her zaman bir şansımız var arkadaşım rabbim büyük bizede hayırlısıyla güzel minik melekler gönderecek inşallah .Bende hiç problem yok ama benimde olmuyor üstelik doktor olmaz demedi ama olmuyor herhalde zaman var canım bize meleklerimizi gönderecek olan rabbim öyleyse olmazı olduran rabbim bunuda olduru verir önemli olan hayırlısını dilemek hem biliyormusun insan acı ve sıkıntı çektikçe bazı şeyleri kıymetini daha iyi anlıyor rabbim sana bana ve bizim gibi melek bekleyenlere en kısa zamanda hatırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsinn amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin:teselli:a.s.

14. 8 Ocak 2008
  15. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    amiiiin inşallah yürekten gönülden diliyorum... ve sabırla bekliyorum.. hayırlısıyla işallah....senağlama

16. 9 Ocak 2008
  17. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah rabbim tez zamanda sizlere bu mutluluğu yaşatır kızlar. canı gönülden diliyorum bunu. sabırlı olun ve ümidinizi kaybetmeyin bence

18. 10 Ocak 2008
  19. DALOLIM

DALOLIM pes etmek yok yola devam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah biran önce bu hasretini mutluluga cevirsin insallah