doğmamış bebeğinize mektup yazın

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gulcicek61_67 tarafından 10 Ocak 2008 başlatılmıştır.

10 Ocak 2008
    Konu Sahibi : gulcicek61_67
  1. gulcicek61_67

gulcicek61_67 ...Hayat Güzeldir... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar.hadi mektuplarınızı bekliyorum.
    ben hep kiminle evleneceğimi merak ederken merakım 1998 yılında son buldu.evlendim.10 yıldır senin için verdiğimiz mücedele hala devam etmekte. senin gözlerini ellerini ayaklarını gülmeni ağlamanı ilk yürüyüşünü okula gitmeni çocukluğunu gençliğini herşeyini okadar merak edip özlüyorum ki bilemezsin. geceleri rüyamda seni görür bi anlıkda olsa anne yim demek çok güzel anlatılamaz. beklemek o kadar zorki seni .... babanla hep hayeller kuruyoruz. ismini saçını göz rengini herşeyini.bazen anlaşamıyoruz isim konusunda küsüyoruz birbirimize. ama sonunda bi gelse , bi gelse işte o zaman diyoruz. beni çok ağlatıyosun be bebişim çok özlettin be bebişim, gel artık be bebişim gel nolur artık gelllllllllllll.

Son düzenleme: 3 Mart 2009
  2. 11 Ocak 2008
  3. gulcicek61_67

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın herkese, annelere anne olmak isteyenlere...

4. 11 Ocak 2008
  5. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bende eşimi çok merak ederdim benimde merakım geçeli çok uzun yıllar oldu annelik hep içimi ısıtan bir duyguydu bazen çok kızıyorum kendime neden erken evlendim neden bu sıkıntılara bu yaşlarda katlanmak zorunda kaldım diye....
    çok yoruldum anneciğim.... ama herşeye rağmen senin için mücadele vermeye devam edeceğim benim pes ettiğim zamanlarda artık senden vazgeçtim dediğim anlarda sen benden vazgeçme bebeğim.... rüyalarıma gel ve beni tekrar umutlandır

6. 11 Ocak 2008
  7. gulcicek61_67

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın canım, gelecek meleklerimiz...

8. 11 Ocak 2008
  9. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım allah bu yolda gücümüzü kuvvetimizi arttırsın ne diyelim

10. 11 Ocak 2008
  11. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba yavrum;

Henüz doğmadın,ama bir gün doğacak ve büyüyeceksin.İşte o zaman ,bu mektubu sana vereceğim.Bu bir özür mektubu yavrum.belki bizi affedersin.
    Yavrum ,bir ölümlü olarak geleceksin dünyaya.yani kutladığımız her doğum gününde bir yıl daha yaklaşmış olacaksın ölüme.sevdiklerini kaybedeceksin zamanla ,acı çekeceksin.
    Sıkıntıların içine doğacaksın yavrum.Hiçbir zaman, isteklerinin çoğunu elde edemeyeceksin.Hep azla yetinmeyi öğreneceksin.
    Büyüdükçe insanlarla tanışıp kaynaşacaksın. Dostum diye sarılacak ,bazen de ,sırtından vurulacak ,ağlayacaksın.Hayal kırıklıkları bekliyor seni, yavrum.
    Özel okullarda okuyamayacaksın.Belki, her gün harçlık bile alamayacaksın.Arkadaşların en güzel giysileri giyerken, sen belki de imrenerek bakacaksın.
    Büyüyeceksin nice sıkıntılar içinde.Çalışmaya başlayacaksın.Kim bilir, ne haksızlıklarla karşılaşacaksın.Yorgun argın geleceksin eve, mütevazı soframıza oturacaksın.
    Bir gün karşına biri çıkacak aşık olacaksın.Belki de terk edilecek ,ağlayacaksın.
    Yavrum seni öyle bir dünyaya getiriyoruz ki,zaman zaman susuz kalacaksın.Çölleşen topraklarımıza acıyacak için.”Neden önlem alınmadı?”, diye kızacaksın.Ormanların kesildiğine,yakıldığına yanacaksın.Hiç bizi düşünmediniz mi? diye soracaksın.
    Yok olan, azalan hayvan türlerine ,çiçeklere acıyacaksın.
    Seni, katillerle ,sapıklarla,uyuşturucu tacirleriyle dolu bir dünyaya getiriyorum, yavrum.Kendini korumak zorundasın.İnsanların birbirini öldürdüğü,savaşların yaşandığı bir dünyaya geliyorsun yavrum.Zaman zaman, insan olmaktan utanacaksın.
    Daha, sayamadığım nice zorluklar içine doğuracağım seni.Sen katlanacaksın.
    Sevgili yavrum ,sana sadece sıcacık sevgi dolu bir yuva verebileceğiz.Umarım bizi affedersin.

Seni çok seven annen

AL bakalım sana mektup:))

12. 11 Ocak 2008
  13. gulcicek61_67

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşim çok Güzel Olmuş. Olaya çok Farkli Bakmişsin Ve Samimi.
    Birgün Meleklerimiz Gelecek ..

14. 11 Ocak 2008
  15. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Birden içimden gelmiş ve yazmıştım.Zaten bebek yapıp yapmama konusunda kararsız olmamın nedeni de bu düşüncelerdi.Benim yaş geçiyor vallaha bebeğimi genç yaşında sahipsiz bırakmamak için eğer 2 yıl içinde yapamazsam daha uğraşmam .:a015:

16. 11 Ocak 2008
  17. gulcicek61_67

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Biliyormusun Aslinda çok Haklisin Ayni Yaştayiz. Inan Bende Düşünüyorum Bunlari Ama Belki Bizimki Biraz Bencilce Olacak Ama Biz Sirf Anne Olabilmek Için Dünyaya Bi Bebek Getirmek Istiyoruz. Yo Onlarin Gelecekleri Aynen Senin Anlattiğin Gibi.
    Sana Tamamen Katiliyorum .çok Haklisin.

18. 11 Ocak 2008
  19. gulcicek61_67

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence Küsmemek Gerek. Hayat Mücadelelerle Dolu. Kolay Elde Eldilmiş Kazançlar Bizim Için Kazanç Sayilmaz Diye Düşünüyorum. Umudunu Yitirme.