Doğmamış bebeklerimizi kaybetmenin korkusunu en iyi bizler biliriz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gozdemmmmmm tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : gozdemmmmmm
  1. gozdemmmmmm

gozdemmmmmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Doğmamış bebeklerimizi kaybetmenin korkusunu en iyi bizler biliriz....
    Tüp bebek yolculuğuna çıkmadan önce bu tedaviyi olan herkesin bebek sahibi olacağını , olamayan ların çok ciddi sorunları olduğunu düşünürdüm...Tedaviye başlarken bebeklerimin ismi bile hazırdı..Kız olursa Rüya olacaktı....Rüyalarımda gördüğüm bebeğim ve Rüyam......Rüyama en yakın olduğum zaman kalp atışlarını gördüğüm zamandı...Sonra kanama.......Her akşam yalvarıyordum;' Ne olur kanama ' die...Tuvalete gitmekten korkuyordum..Bu korkuyu da bilirsiniz siz...Size de tanıdık...12 gün boyunca test sonucu beklerken hep yüreğimiz ağzımızdadır....Şimdi donmuş sekiz tane yavrum beni bekliyor...............Korkuyorum...Hem de çok korkuyorum...Bu korkuyu da bilirsiniz.......Korkularımız ortak...
    İstedim ki korkularımızı paylaşalım.....Paylaşalım ki azalsın.....

2. 9 Kasım 2010
  3. artrit

artrit Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    3 tane bebeğimi kaybettim bende en son 2 ay önce kızımı aldılar benden miniğimin kalbi durmuştu çünkü...... 2 hafta önce öğrendim kız olduğunu ve malesef hasta olduğunu 2500 bebekte bir görülen bir anamolisi varmış prensesimin tamamen rastlantısal :KK43:( anne yüreği işte ... doğmamış sadece annesiyle 9 hafta beraber olmuş bebeğimin hastalığına üzülüyorum günlerdir ama kısmet hayırlısı böyleymiş yaşasaymış hem biz hem yavrum çok çekermişiz doktorların dediğine göre rabbim cennette kavuşmayı nasip etsin korkuyorum dondurulmuş bir tanecik embriyomu denemeye ama yılmadım çok istiyorumki bir bebeğim olsun anne olayım işte bu istek bütün korkularımı bastıryor dondurulmuşumu deniycem inşallah bayramdan sonra inşallah olur bu sefer ama olmazsada ocakta hemen yeni bir tedaviye

4. 9 Kasım 2010
  5. melisaa

melisaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet yasayanlar bilir o korkunun ne demek ve nasil zor oldugunu.... ama yinede tedaviye devam etmeliyiz... Gozdem tahlil yapmistin tahlilerinin sonucunu aldinmi? Merak etim

6. 9 Kasım 2010
  7. gozdemmmmmm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    canım korkularımız ortak, beklentilerimiz ortak....Bak birbirimizi unutmuyoruz bile :))
    Sonuçlarımın bir kısmı bugün çıktı...Hepsi temiz..Karyotip tahlili için kanı bugün verdik..1,5 ay sonra çıkıcakmış...Senden ne haber??

8. 9 Kasım 2010
  9. gozdemmmmmm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Hakkında hayırlısı canım.....İnşallah bu son olur hepimiz için...

10. 9 Kasım 2010
  11. artrit

artrit Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    allah herkese hayırlısını nasip etsin hepimizin son olur inşallah genetik olarak sadece kromozom analizimi istediler sizden

12. 9 Kasım 2010
  13. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canim ilk bebegimi kaybettigimden beri bende o korkuyla yasiyorum, cok iyi anliyorum seni. su anki hamileligim donmus embro tedavisinden, Allah'im Insallah bana bagislar yavrumu. korksak da devam etmeye mecburuz evet diger hamileikleik cok daha korkulu geciyor simdiden kendini motive et bu korku durumu inan cok zor hamilelikte. ama unutmaki her sey kaderde oldugu gb yasaniyor, ne kadar korksan da bir yanin cesur devam ediyor. Insallah donmus embroyolarinla yola sonuna kadar saglikla huzurla devam edersin.

14. 10 Kasım 2010
  15. melisaa

melisaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok sukur tahlilerin temiz cikmiz insallah bugun verdiklerinde temiz cikar .. .ben ve esim gecen hafta kani verdik sonuclari 2 ay sonra cikar.

16. 10 Kasım 2010
  17. gozdemmmmmm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Canım beim ilk kaybım .Dolayısıyla hiçbir şey istemediler benden..Ben ısrar ettim..Karyotip haricinde pıhtılaşma, protein c falan yaptırdım..Siz de yaptırdınız sanırım...Kayıplarınız fazla çünkü..Sonuçlarınız nasıldı??

18. 10 Kasım 2010
  19. gozdemmmmmm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah