Doğmamiş Bebişlere Mesajlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zeliha42 tarafından 25 Ekim 2007 başlatılmıştır.

25 Ekim 2007
    Konu Sahibi : zeliha42
  1. zeliha42

zeliha42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Senin içimde biryerlerde varolduğunu bilmek ve bunu hissetmek o kadar güzel ki...Geleceğin ve bize güleceğin günü baban,ben ve ablan hasretle bekliyoruz.Sağlıkla ve hayırlarla gel güzel oğlum...
    SENİ DAHA ŞİMDİDEN ÇOK SEVDİK VE ÇOK
    ÖZLEDİK.:asigim::KK46::asigim::asigim::KK46::asigim:

2. 25 Ekim 2007
  3. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    kıymetli mucizem benim seni sabırsızlıkla bekliyoruz bitanem sağlıkla,hayırlısıyla dünyaya gelirsin inşallah ANNESİNİN BİTANESİ....

4. 25 Ekim 2007
  5. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Bebişim..

Tek dileğim sağlıkla dünyaya gelmen..Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve sorunsuz bir hayat yaşaman..İnşallah yeryüzündeki şanslı insanlardan biri olursun..Seni mıncıklayacağım, minicik ellerini tutacağım, kucağımda sıcaklığımla uyutacağım günleri sabırsızlıkla bekliyorum..Allah dileyen herkese anne baba olmayı nasip etsin :))

6. 25 Ekim 2007
  7. Antepligelin

Antepligelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili cimcimem,

Biliyorsun oldum olasi senin ile ilgili hayaller kurmusumdur nezaman geleceksin bilmiyorum ama ben yillar öncesinden basladim sabirsizlasmaya. Cok tatli olacaksin biliyorum Yanaklarin babaninki ve benimki gibi tombis tombis olacak, saclarin kivircik olacak. Insallah sen baban gibi nazli olmazsin :KK70:
    Sana herseyin en güzelini ve sevginin en büyügünü verecegimden emin olabilirsin. Seni seviyorum cimcimem

8. 25 Ekim 2007
  9. Antepligelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Biliyorsun oldum olasi senin ile ilgili hayaller kurmusumdur nezaman geleceksin bilmiyorum ama ben yillar öncesinden basladim sabirsizlasmaya. Cok tatli olacaksin biliyorum Yanaklarin babaninki ve benimki gibi tombis tombis olacak, saclarin kivircik olacak. Insallah sen baban gibi nazli olmazsin :KK70:
    Sana herseyin en güzelini ve sevginin en büyügünü verecegimden emin olabilirsin. Seni seviyorum cimcimem :KK46:

10. 26 Ekim 2007
  11. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    CANIM BEBEĞİM,,,

KAR TANEM KARDELENİM BENİM BEYAZ MELEĞİM.DÜŞÜMDESİN CANIM BEBEĞİM.KOKUNU DUYUYOR SENİ HAYAL EDİYORUM BAZEN.SENİN İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ BABAN HERGÜN BOŞ KARNIMI SEVİYOR BEBEĞİM.BİLİYORUM SENDE BİZE GELMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORSUN BİTANEM
    AMA BİRAZ DAHA ZAMAN VAR BEBEĞİM ÖZLEMLE HASRETLE SENİ İÇİMDE HİSSETMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM.SANA ÇOK İYİ BİR AİLE OLACAĞIZ KARTANEM YUMUŞUM ÇOK BEKLETME BİZİ SEN BİZİM KALP ATIŞIMIZSINN
    ANNEN VE BABAN
    Şeniz

12. 26 Ekim 2007
  13. g.a.m.z.e

g.a.m.z.e Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Annecim Daha Doğmadan Hayatimizin Bütün Anlami Sen Oldun.sen Yokken Hayat Nekadar Boşmuş Da Farkinda Değilmişiz..seni Kucağimiza Alcağimiz Günün Hayaliyle Yaşiyorum Kizim Kokunu Içime çekmek O Güzel Yüzünü Saatlerce Seyretmek Istiyorum Artik.senin Içimde Benimle Olduğunu Bilmek Tarif Edilemz Bir Mutluluk.attiğin Tekmeler Bazen Canimi Yaksada Saatlerce Yüzümü Güldürüyo Annecim Bi Gün Tekme Atmasan Canim Daha çok Yaniyo Acaba Bi Aksilikmi Var Diye..İNŞALLAH SAĞLICAKLA KAVUŞURUZ SANA AZ KALDI GÜZEL KIZIM 2 AY 1 HAFTA SONRA KOLLARIMDASIN İNŞALLAH..:KK46::nazar::dance:

14. 26 Ekim 2007
  15. deniz1634

deniz1634 oğlum abi oluyo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :KK43:(((((((((((((((((((

16. 26 Ekim 2007
  17. Antepligelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ne mutlu sana allah sizi ve bebeginizi korusun :nazar:

bende istiyommmmm

18. 26 Ekim 2007
  19. Y@semin

Y@semin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim canım bebeğim seni dünyaya getirmek için çok düşündük.Karar veremedik Çünkü sen ve abin herşeyin en iyisine,en güzeline layıktınız.Hakettiğiniz ilgiyi verememekten korktuk hep babanla ben.Oysa öyle değilmiş biz hep senin özlemini çekmişiz bunuda anlamamızı abin sağladı.Biliyormusun abin senin gelmeni çok istiyor, oyuncaklarını senin için saklıyor.Neolur bebeğim sıkı tutun bana, bırakma beni.Biz burada üç kişilik mutlu bir aileyiz, ama sende gelince dört kişilik mutlu bir aile olacağız.Şeniz