doğru mu yaptım sizce?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dbazin tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : dbazin
  1. dbazin

dbazin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar merhabalar....
    henüz iki aylık evliyim.eşimle severek evlendik;fakat kedi köpek gibi didişiyoruz.çok üzülüyorum.iki gün iyi olsak üçüncü gün mutlaka bişey buluyoruz.çok kırıyor beni.onla konuşmaya çalıştığımda dahi konuşmalarımdan bişey bulup başka bişey için tartışyoruz bu kez:KK43:(
    hiç tartışma yokken bikaç gün önce erkenden yatağa girdi arkası dönük yatıverdi şaşırdım.sahurda hiçbişy yokmş gibi konuştuk.yatağa girdik yine aynı.ertesi gün yine aynı şekilde yatağa girdi.hemen arkasından ben de girdim bu kez yatağa.ona bişey sordum cvp vermedi.sinirlerim bozuldu.tavır aldım.bu kez tavır aldım diye aramız açıldı.bişy yoktur ya diye düşünürken dün de aynısını yaptı.sanki birbirinden sıkılan çiftler gibi o bi uçta ben bi uçta yattık.dayanamadım konuştm onla cevap vermedi.uyudu öylece.kalktım oturdum saatlerce düşündüm.özeleştiri yaptım ama kendimde suç bulamadım.sahura kadar hiç uyumadım.sabah erkenden kendi bana yanaşmaya çalıştı(sanırım ilişki içindi) bu tavrı daha bi ağrıma gitti.sadece o işi yaptığı bi insan olmak istemediğim için onu tersledim.iyi mi yaptım bilmiyorum.birbirimize küstük.sabah öyle çıktı evden...:sinifsinif:

2. 6 Eylül 2010
  3. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    :KK43:(( daha yeni evlisiniz ya niye böyle ki :KK43:
    biz erkek arkadaşımla ev tuttuk,6 ay beraber yasadık,o sarılmasa ben sariliyordum,ben sarilmasam o..hani bunun bir önceliği yok,ilk ben sarıldım sonra o veya ben 2 kere sarıldım o 1 kere falan diye..acaba siz çok kafanıza taktiğiniz için illa ondan bekliyor olabilirmisiniz ilk adımı?bilemedim ki :KK43: ama neden böyle acaba..
    eminim benden daha çok yardim edecek birileri çıkacaktır..ben pek yardımcı olamadım kusura bakmayın..

4. 6 Eylül 2010
  5. dbazin

dbazin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yok canım öyle değil.ben de takmam zaten öyle bişeyi.ama öyle bi yatıyorki sanki benim de ona sarılmamı istemiyor gibi...:KK43:(

6. 6 Eylül 2010
  7. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    alisamamistir belki de evlilige..baslarda cok surtusmeler olabilir malesef ki..

8. 6 Eylül 2010
  9. dbazin

dbazin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    belkide ...nedense bayanlar anaç ruhlarından dolayı böyle şeylere daha çok adapte olabiliyor.iyi bir şey mi bu, hiç bilmiyorum artık...

10. 6 Eylül 2010
  11. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kendınzıe gore haklısınız sıze sadece cınsellık ıcın yaklasmasına kzımanızda gayet dogal..sevgı ılgı beklerken amacın farklı olması etkıler tabıkıde ınsanı..
    baz ınsanlarıon ruh hallerı degısık oluyo mutluyken bıle mutsuzluk takılıyolar..ya esınızın ıcınde bı sıkıntısı vardır ..ve henuz alısma donemınde alınganlıklarda fazla olabılır..

12. 6 Eylül 2010
  13. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Biraz sabret canım. daha sonra ciddi ciddi konus

14. 6 Eylül 2010
  15. Amandaa

Amandaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Belkide bilmediğin sorunu vardır ve paylaşmaya hazır değildir. Yoksa durup dururkene niye öyle davransın ki. Sen bir kaç gün daha sabr et belki açılır sana olmadı al karşına konuş. Benim bilmediğim bir sorunumuz mu var diye. Söyle beraber bir hal çare bulalım de

16. 6 Eylül 2010
  17. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmediğin bişeyler olabilir gerçektende.konuşmanız şart.

18. 6 Eylül 2010
  19. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    daha çiçeği burnunda taze evlisiniz keşke byle sorunlar olmasa ,
    biraz bekleyin bişeyler yapmazsa konuşmayı deneyin tekrar