Doğru mu yaptım, yardım edin kızlar.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve asena3463 tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : asena3463
  1. asena3463

asena3463 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar. forumu epeydir takip ediyorum. bende içimi dökeyim istiyorum. 1.5 yıllık evliyim. 2 senelik bir flöörtten sonra evlendik. bu sırada herşeyi paylaştık diyebilirim. evliliğimizin daha ilk aylarında eşim eski sevgilisini unutamadığını bana açık açık söyledi. hatta görüşüyorlardı bile. ayrılmaya karar verdik.bu arada hamile kaldım.eşimden sakladım bu durumu. 2.5 aylıkken söyledim.eşim benimle ilgilenmeye başladı. artık hayatını sadece benimle devam ettirmek istediğini söyledi. doğurdum bebeğimi. şimdilik bir sorun yok. eşimde sanırım unuttu eski aşkını. doğrumu yaptım sizce. bu böyle devam edermi..:

2. 12 Kasım 2010
  3. NaruTo

NaruTo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hamile olduğunu öğrenince sanırım aşk rüyasından uyandı ve gerçeklere geri döndü.bi anlık gaflete düşmeden Allahtan kendine gelmiş

4. 12 Kasım 2010
  5. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne diyeceğimi bilemiyorum,çünkü o süreçte neler yaşadığınız çok önemli,eşinin yaptığı çok yanlış flörtte ve hatta evlenmeye karar verirken bilmiyomuydu kızı unutamadığını ne diye evleniyo o zaman ay çok kızdım:KK20:kimbilir ne kadar kırılmışsındır,bunu sana yaşatmaya hiç hakkı yoktu,anlattıkların tabiki boşanma sebebi,ama çocuk var diyorsun eğer gerçekten o kızı tamamen unuttuğuna ve sana çocuk için değil,seni sevdiği için pişman olduğu için döndüğüne eminsen devam et,bide merak ettim şu anki hal ve hareketleri nasıl sana karşı?bu çok önemli:KK68:

6. 12 Kasım 2010
  7. btlakkay

btlakkay sabır ver yarab!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    umarım sana bebek için değilde sevdiği için ilgi gösterseymiş.ay gel de sinirlenme işte madem başkasını seviyodun defol git onla evlensene be adam!!!

8. 12 Kasım 2010
  9. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    sanırım size bebek için dönmüş :KK59:ama bi bakıma takdir ettim eşinizi dürüst davranmış size unutamadığını ve görüştüğünü söylemiş.ama yinede affettirmez tabiki.:KK25:

10. 12 Kasım 2010
  11. TALEM

TALEM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    boşver geçmişe bir sünger çek
    bak sana geri dönmüş bence eşinin kafası yerinde değildi
    bence seni sevdiğinin farkında değildi

seni sevmemiş olsa bebeği aldıralım derdi
    veya bebeğe bakmaz ayrılırdı ki ayrılan çokkkkkk var
    sadece ilk hamile kadığınızda söyleseydiniz.
    olan oldu artık
    ileriye bakın
    geçmişi düşünüpte senin eşinin bebeğin huzurunu bozma

12. 12 Kasım 2010
  13. asena3463

asena3463 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bebek aldırılamayacak duruma gelince söyledim hamileliğimi.eşimde bunun farkında. çünkü herşee rağmen seviyordum onu. aslında bir şekilde evliliğimi kurtarmak için yaptım. çocuk evliliği kuratrır derler ya. şimdilik öyle. hiç bir sorunumuz yok. ama ben tabi herşeyden emin değilim. yani kafamda hep soru işaretleri var. bu hayata sadece seninle ve bebeğimle devam etmek istiyorum deyince güvendim. inşallah böyle gider.

14. 13 Kasım 2010
  15. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    adeta bir kumar oynadım evliliğimi kurtarmak için ya kurtulursa diye çocuk yaptım diyosunuz.bunun yanında çokta emin olamıyorsunuz evliliğinizin kurtulup kurtulmadığından.çok büyük bir riske girmişsiniz.umarım çocuk "evlilik sürdürme görevini" başarıyla sağlamaya devam eder ne diyim:KK46:

16. 13 Kasım 2010
  17. moonna

moonna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    598
    Ödül Puanları:
    163
    isteyerek mi hamile kaldınız?bu çok önemli bir ayrıntı?eğer isteyerek ve sadece eşinizi kendinize bağlamak için hamile kaldıysanız buda en az eşinizin hatası kadar büyük bir hata ve haksızlık.zaman tanımalıydınız?eşinizle konuşarak ve ondan emin olduktan sonra ikinizde isteyerek o bebeği dünyaya getirmliydiniz.felaket tellalığı yapmak istemem ama eşiniz bir süre sonra yine aynı şeyleri söylerse o zamn ne yapacaksınz?bu kez birde bebeğiniz var.2.bir bebek mi düşüneceksiniz o halde?

18. 13 Kasım 2010
  19. skopca

skopca Elma yanak:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    unutamadıysa sızle nıye evlendı pekı