DOĞTAŞ tan mobilya alıpta memnun olmayanlar..

Konusu 'Salon Takımı' forumundadır ve plnhsyn tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : plnhsyn
  1. plnhsyn

plnhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar doğtaştan mobilya alıp memnun olmayan var mı varsa nesi sizi memnun etmedi ben doğtaştan aldım ve bazı memnuniyetsizliklerim var acaba bana mı denk geldi sadece merak ediyorum

2. 1 Mayıs 2010
  3. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım mrh ben yatak ve yemek odamı dogtastan aldım ama daha kullanmadım cok saglam gorunuyodu tatlım ya senınkılerde sorun ne cıktı???*

4. 2 Mayıs 2010
  5. fatma.ag

fatma.ag Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende yatak odamı ve yemek odamı doğtaştan aldım.Ama daha kullanmadım.Ne tarz sorunlar çıktı ki?Aklım karıştı şimdi...

6. 7 Mayıs 2010
  7. plnhsyn

plnhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben doğtaştan carmen yemek odası carmen koltuk takımı snow yatak odası innovia köşe ve berjer aldım. samsun doğtaştan.yemek masam resmen sallanıyor montajı yaparken hatalı yaptılar sanırım bekliyoruz gelip düzeltecekler diye.orta sehpamın üstü çizik geldi.zigonlarımın metal yerlerinde pas var.carmen koltuk takımımın kalkan baş kısımlarındaki demirler paslı. servis geldi şaşırdı adam. bir de peşin ödedik 15000 tl az değil. canım sıkıldı böyle olunca :KK43:(

8. 8 Mayıs 2010
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm kimi ürünleri kaliteli kimisi iyi deil yakından gidip incelemen lasım..cidden saglam olanlarıda var ama basit işçiligi olanlarda var

10. 8 Mayıs 2010
  11. plnhsyn

plnhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım inceledim tabii orada çok sağlamdı zaten biz kaliteli olanları aldık yemek odası takımım ve onun koltuk takımı özel seri en pahalı takım diğerleri de özel seri değil ama kaliteli olanlar o kalitesizleri biliyorum görünüş olarakta hafifler zaten basit işçiliği olan birşeyi almayız zaten o yüzden onları seçmedik ben de o yüzden merak ettim acaba başkaları da yaşadımı aynı sorunu diye ama sanırım montajlamada hata var.

12. 10 Mayıs 2010
  13. fatma.ag

fatma.ag Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şikayet sitelerinde doğtaşın satış sonrası desteğiyle ilgili bir sürü şikayet var.Bende alırken çok tereddütte kalmıştım.Ama en çokta doğtaştakileri beğenmiştim.ıçime kurt düştü şimdi.Umarım servis sorunun halleder.Halletmek zorunda zaten.

14. 10 Mayıs 2010
  15. plnhsyn

plnhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım servis halledecekmiş zaten inşallah bekliyoruz 2 ay kaldı düğüne sen hangi modellerini almıştın doğtaşın?

16. 11 Mayıs 2010
  17. fatma.ag

fatma.ag Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben yatak odasında da yemek odasında da exclusive ve elegance modellerinden karıştırdım:))Gardrop ,yemek masası ve orta sehpa exclusive modeli,diğerleri elegance.Bu ayın 26sında gelecek benimkilerde.Umarım bir sorun olmaz...

Son düzenleme: 11 Mayıs 2010
  18. 31 Mayıs 2010
  19. arzutr

arzutr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    ben aldım cnm 4 sene önce. ilk yıl derilerin boyaları çıktı. dalga dalga açıklı koyulu kahve oldu koltuklarım.mağzaya sölediğimizdede boyası var onun alın boyayın dediler. uzun koltukların sadece köşelerine ayak koymuşlar ortalarında destek ayağı koymamışlar o sebepten zamanla koltukların orta bölümleri yere değecek şekilde çöktü. . ama kumaşları ve süngerleri iyi. sonrada teker teker sandalyeler teklemeye başladı. sırtları kırılan birleşme yerleri ayrılan
    falan falan. konsol ve masada sıkıntı yok. olmamasıda çok normal çünkü o parçalar en hareketsiz ve en pasif parçalar.

bidahamı tövbe !

Son düzenleme: 31 Mayıs 2010