doğum belirtileri...

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve esther tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : esther
  1. esther

esther cillop olacaaaaaaaammmmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba arkadaşlar. doğumuma az bir zaman kala başıma gelecekleri merak ediyorum. :uhm:tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. doğum başlarken ya da yaklaştığında neler yaşadınız?
    -su gelmesi, nişan gelmesi filan nasıl oluyor? doğumdan kaç saat ya da kaç gün önce oluyor? bunların olması şart mı? doğumdan birkaç gün önce neler yaşadınız? yani doğum belirtisi olarak neler yaşadınız? mesela bazı anneler ishal oluyormuş. bunun gibi deneyimlerinizi paylaşır mısınız? :kahve: teşekkür ederim... :CüvCüv:

2. 22 Şubat 2009
  3. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de dogumdan onceki kasilma olayini hep merak etmisimdir. nasil kasilinir? yani orgazm kasilmasi gibi mi?

4. 22 Şubat 2009
  5. neseliyasmin

neseliyasmin Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben de bu sancıları nasıl ayırt ediyorlar onu merak ediyorum çünkü şu anda da ani sancılar oluyor ama doğumun başladığını belirten sancı nasıldır acaba

6. 22 Şubat 2009
  7. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    selam herkese
    dogum kasilmalari cok farklidir
    ve belirli bir dakkika arayla gelir yani farkli bir agri hissediyorsaniz kesinlikle saat tumalisiniz
    ayrica nisan ve su gelmesi herkesde bir olmuyor canim
    bazilari suyu gelir ve bir kac saat sonra dogum yapar
    bazi insanlardada dogum esnasinda gelir
    hatta bana oldugu gibi doktorun patlatmasi gerekebilir
    aslinda dogumu anlatirken sunuda belirtmek gerekioyr
    her dogum bir degildir
    herkeste farklidir
    ama ilk dedigim gibi farkli bir zanci hissediyorsaniz kesinlikle kulak arkasi etmeden doktorunuzla irtibata gecin derim

8. 23 Şubat 2009
  9. esther

esther cillop olacaaaaaaaammmmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    benim sık sık kasılmalarım oluyo ama ağrısız. doğum kasılmalarında ağrı mı oluyor?

10. 23 Şubat 2009
  11. gulcanc

gulcanc Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğumdan önceki kasılmalarda ağrı olmuyor. sanki karnın bir tarafa toplanıyor taş gibi oluyor sonra düzeliyor gibi. doğum başladığındaki kasılmalarda kasılma oldukça önce hafif hafif sancı oluyor. zaten kasılmalar sıklaştıkça sanıcılar artıyor. benim ne suyum geldi ne nişanım hastaneye gittiğimizde tamamen açılma olmuştu su doğum esansında geldi. . sanırım kişiden kişiye göre değişiyor. doğum yaptığımın sabahı ishal olmuş gibi bir ağrı vardı karnımda . sonradan hastanede duyduğuma göre doğumddan önce ishal gibi ağrı olurmuş bir çok kişide. hayırlı doğumlar

12. 27 Şubat 2009
  13. NisaNurum

NisaNurum Canım Kocişim Canım Kızım Üye

Beğenildi:
    21
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ben henüz doğum yapmadım ama belirtiler nelerdir biliyorum çok sık ağrın olur suyun gelir ki bunu anlarsın zaten ondan sonra kan gelmeye başlar ama herkeste ağrı olmuyo mesala benim ablamın sancısı hiç olmamış çok sık tuvalete gitmiş ve suyu gelmiş ondan sonrada kan gelmş yani herkeste bir olmuyo ama anlarsın allah o duyguyu veriyo

14. 1 Mart 2009
  15. sewill

sewill Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benimde bikaçgündür kasıklarım ağrıyo bazen...bağırsak ağrısınada benziyo az önce gine oldu.sizce bu doğumun yaklaştığının belirtisimi..kasılma denilen şeyi hiç yaşamadım sanırım...37. haftamdayım acaba bunlar yalancı sancı denilen şeymi? bilenler yardım etsin arkadaşlar

16. 1 Mart 2009
  17. sabirsizim

sabirsizim nazlı kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bir kaç haftadır benim her sabah karın ağrım oluyor sanki ishal ağrısı gibi fakat dediğiniz gibi doğum öncesi böyle ağrılar oluyorsa bu benimki ne ağrısı ki hem normalde benim karın ağrım sabahları hiç olmazdı hamileliğin sonlarına doğru oluyo her sabah neredeyse, bekliyoruz bakalım biz acemi hamişler her kadın da olduğu gibi doğum olacağı zaman bi şekilde anlarız herhalde:))

18. 2 Mart 2009
  19. sewill

sewill Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde daha çok akşamları oluyo...dün çok zor uyudum ama sabah kalktığımda bugün hiçbişeyim yok...hazırlık sancıları sanırım doğum yaklaştıkça insan iycene geriliyo...