doğum çantasına ne koyulur???

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve eftelyaaa tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : eftelyaaa
  1. eftelyaaa

eftelyaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar internette doğum çantasıyla ilgili hep farklı farklı açıklamalar var insanın kafası karışıyor.doğum yapan yada doğumu yaklaşan,doğum çantası hazılayan arkadaşlar bizi bilgilendirebilrmisiniz hastaneye giderken neler götürmek gerekiyor???:CüvCüv::eek::nazar::uhm:

2. 4 Mart 2009
  3. sherry456

sherry456 Guest

çok büyük bi çantaya gerek yok bence ben kendi çanatama koyduklarımı yazayım sana.normal doğum olduğu için bir gün kaldım ve yanıma aldıklarım yetti.

kendim için:
    2 takım gecelik, 3-4 adet çamaşır, el havlusu, ped, yelpaze(hava çok sıcaktı),tarak,kırmızı kurdelalı taç,

bebek için:
    2-3 takım,bez,ıslak mendil,2 tane çıtçıtlı badi,pişik kremi,2 tane penye battaniye

4. 5 Temmuz 2009
  5. cats

cats Guest

Bebek için:
    2 tulum, 2 badi, 2 pamuklu battaniye, eldiven, şapka, patik, araç koltuğu

Kendime:
    sabahlık, tarak-fırça, toka, kırmızı taç, kırmızı dudak parlatıcı, rimel, göz kalemi, allık, kapatıcı, terlik, iç çamaşırı (1 kere kullanılıp atılandan), ped, emzirme sütyeni, göğüs pedi ve 1 elbise, ıslak mendil , diş fırçası, diş macunu, deodoran

Eşime:
    1 tişört, pijama, çorap, iç çamaşırı, diş fırçası

Unutulmaması gerekenler:
    Telefon şarjı, fotoğraf makinesi, video kamera (varsa), antibakteryel jel, beyaz sabun (emzirmeden önce göğüsleri yıkamak için)