Doğum fotoğrafçılığı:))

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve Chileck tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Chileck
  1. Chileck

Chileck Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar doğum fotoğrafçılığı hakkında neler düşünüyorsunuz ben şimdiden bakmaya araştırmaya başladım ve Allah kısmet ederse profesyonel bir fotoğrafçıyla anlaşacağım ve o güzel anları resme dökücem hem bizim için hemde ileride bebeğimiz için güzel bir arşiv olacağını düşünüyorum .

2. 3 Temmuz 2009
  3. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım benim birazda tercih meselesi sanırım ben istememiştim belkide sezeryan oldum ondandır normal yapsaydım düşünürmüydüm bilmiyorum bide eşim ve ben fotoğrafçıyız eşim girip çekebilirdi ama ben istemedim ama doğum bittikten sonra odaya çıkana kadar fotograflarım ve videolarım var tabi onlar yetti bana ben ameliyat halimi görmek istemedim ama yaptıran çok var ve çok güzel bir anı oluyor tabi heves edene...a.s.

4. 3 Temmuz 2009
  5. s.ozozel

s.ozozel T&M&S (Sibel Şengül) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben yaptırmak istedim canım ama zor bir doğum olduğu için arayamadım fotoğrafcımı.Hala içimde uktedir ama 2.ye kesin çektiricem nasıl olsa artık doğum günü bir muamma olmayacak ilki sezeryan 2.side sezeryan olacağı için.
    Şimdi fotoğrafçımla oğluma bir albüm hazırlayacağız.Bebek albümü.
    Ama sana ve bütün hamişlere tavsiyem.Bol bol fotoğraf çektirin her halinizi bi daha gelmeyecek bu günleriniz.Her anınız çok özel ve çok değerli.

6. 3 Temmuz 2009
  7. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım ben doğum fotoğrafçısı kullandım..çok da memnunum...hayatımın en güzel ve belki de sadece bir kere yaşayabileceğim anıları kayıt altında artık...ben epidural sezaryan oldum...ayrıca ameliyathane hemşiresine kamera verdik..o da bebeğin doğum anını filan çekti hepsini...hiçbir görüntü de kan revan filan yok...çok şık fotolar...tavsiye ederim...

8. 3 Temmuz 2009
  9. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106

hayatım benim bir arkadaşım ilki süpriz doğum olduğu için fotoğrafçısız..şimdi ikinciye hamile..bu seferde ilk çocuğu kıskanır diye fotoğrafçı kullanamam diyor...yarın öbür gün ilk bebeği sorarsa benim niye doğum fotoğraflarım yok diye kıyamıyor..gerçi bana göre geçerli bir fiikir..sen kullan mutlaka...

10. 4 Temmuz 2009
  11. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    ben henüz 10. haftamın içindeyim ama şimdi görünce bu topiği, bi bakıyım dedim..
    aslında çok güzel bir olay bu d.fotoğrafçılığı meselesi..

ama insanları bi evlenirken soyup soğana çeviriyorlar.. bir de gebelikte ve doğumda galiba.
    paradan haber verene, yapacak-yaptıracak o kadar çok şey varki....

bizim fotoları galiba kociş çekmek zorunda kalacak. o da her şeyi çekmez kesin. beni sinir eder :) ama napalım...

12. 6 Temmuz 2009
  13. Chileck

Chileck Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kocalara kaldıysak yandık vallahi ya onlar o panik halindeyken pek güvenilmez diye düşünüyorum işi profesyonele bırakmak daha iyi olacak snaırım:)

14. 6 Temmuz 2009
  15. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Canım öncelikle yavruna hayırlı sağlıklı bir ömür diliyorum.
    Ben de doğum fotografçısı arıyorum ama piyasada ve nette pek çok alternatif var,hangisi işinde iyidir bilemiyorum,bu iş biraz tavsiye işi gibi bu yüzden.
    Sen kimle çalıştın,bana ayrıntıyı özeldden yazabilirsen çok memnun olurum canım.
    Teşekkürlerra.s.

16. 6 Temmuz 2009
  17. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım burdan da yazabilirim...ben esra altan la çalıştım...müthiş pozitif bir kız...üstelik özverili ve işine önem veriyor...önce hamileliğimin son ayında onun stüdyosunda stüdyo fotoğraflarımız çekildi...sonra hastaneye asistanı ile birlikte geldi..o doğumhane de beni ve bebeği çekerken, asistanı da dışarda bizi bekleyenleri fotoğrafladı...2. gün tekrar hastaneye çekim için gelecekti ama bizim oğlan sarılık filan oldu..hastaneden çıktığımız gün eve geldi ve ailece evde fotoğraflarımızı çekti...hastane için kapı posteri hazırladı, cd ye tüm fotoğrafları yükledi..ayrıca müzikli dvd slayt gösterisi hazırladı..ayrıca çok şık bir albüm hazırladı...büyük boy fotoğraflar filan hazırladı...üstelik de piyasadan çok daha uygun fiyata yapıyor..şu anda akmerkez home store da sergisi var...eğer görüşüp fiyat filan almak istersen benim adım aylin oğlumun adı da ege çınar isimlerimizi ver..gereken tüm indirimleri yapacaktır...ayrıca özel günlerde çok şık süprizler yapıyor sağolsun..(ilk anneler günümüz de beni çok duygulandırdı mesela..büyük bir fotoğrafımızı basmış oğlumla benim..üzerine de çok güzel bir şiir yazıp göndermiş...) internet sitesini de incele..benim fotoğraflarımda orda var...melek kanatlarında gözü kapalı eli havada olan benim oğlum...gözlükle ameliyat masasında oğluna şaşkın bakan da yine benim...karnında bebek ayakkabısı eşiyle birlikte fotoğrafı olan yine bizi...karnında bebek çorapları olan da...epey fotoğrafımız var orda...

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
  18. 8 Temmuz 2009
  19. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaa ne güzel ya hiç aklıma gelmedi bu benim :KK43: kesin yaptırın bence ilerde çok mutlu olacak beişleriniz :)