Doğum Fotoğrafçısı

Konusu 'Fotoğraf' forumundadır ve green olive tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : green olive
  1. green olive

green olive 28 Eylül 2009 Pazartesi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar fotoğraf video vs.. benim için en önemli konulardan. Bu yüzden düğünümde de çalıştığım ajansla anlaştım. Doğumun gerçekleşeceği gün 1 fotoğrafçı ve 1 kameraman tüm gün boyunca benimle birlikte olacaklar.
    Sizler o gün için ne düşündünüz? O günü ölümsüzleştirmek adına neler yapmayı düşünüyorsunuz?? Bu konuda fikir alışverişinde bulunursak o gün için daha renkli şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum.

:1hug:

ıNTERNETTE BULDUĞUM ÖRNEKLERı EKLıYORUM :)

Son düzenleme: 6 Ağustos 2009
  2. 6 Ağustos 2009
  3. naz06

naz06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç düşünmedım valla ben ...annem bayılır foto cekmeye ona cektırırım :roflol: görümcemınde profösyönel makınası var .video da var evde .daha ne olsunzemuszemus nebiliyim özellikle ajansa falan gerek yok bnce ..tabi bu bnm fikrim sositososito

4. 6 Ağustos 2009
  5. green olive

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ben eşimin ailemin bebeği ilk gördüklerindeki bakışlarını heyecanlarını sevinçlerini kaydetmek istiyorum. Onlar çok özel anlar. Benim bebeğimle ilk buluşmamız ve bunun ardından eşimle bakışlarımız... Yani poz vermeden en güzel anların kaydedilmesini istiyorum.
    Ve yakınlarımın bu hallerini çekebilecek yakınım olmayan birine ihtiyacım var :)

Nişanımda başıma geldi benim bu olay. Herkes eğlenmekten fotoğraf makinası çoluk cocuğun eline kalmış oda önüne gelen herkesi çekmiş. 2000 adet fotoğrafın içinden sadece 5 tanesi eşimle bana ait çıktı. ondada ağzım gözüm bi yanda çıkmıştı. O gün bana ders oldu. Düğünümde ajansla çalıştım. Hiç fotoğraf çekme çekilme derdim olmadı.

6. 6 Ağustos 2009
  7. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben fotoğraf olayından hoşlanmıyorum çekmeyide çekinmeyide sevmem.hele kamera beni deli ediyo.düğünümde bile demiştim kamareman ayağın altına girmesin fotoğrafçıda olduk olmadık bakarmısınız muhabbeti yapmasın döverim diye.bu yüzden hastahanemizlede görüştük kalacağımız odaya küçük heryeri gören bir kaç küçük kamera yerleştiricez onuda yakın arkadaşlarımdan biri kamera sistemleri kuruyo biz doğumdayken o halledecek. ordan direk pc ye aktarım yapıcaz. eve gelincede gereksiz başkalarının görmemesi gereken yerleri keser cd haline getiririz.

8. 6 Ağustos 2009
  9. mia

mia Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    green olive böyle bir çekimin ortalama maliyeti ne oluyor?

10. 6 Ağustos 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

bence güzel fikir :KK66:

12. 6 Ağustos 2009
  13. askbuya

askbuya oğlum benim sçs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence fotoğrafçı tutmak gereksizzz..evde digitl var hem foto hem video illaki biri çeker hem fotoğrafçı gelse senn şaşkınlğını ilk anını çekemeski sana poz verdrcek o şeklde çekecek..herkesn kendi fikri ama genede güsel paylaşm

14. 6 Ağustos 2009
  15. green olive

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    İstediklerine göre , bulunduğun şehre göre fiyat değişiyor. Artık biçok fotoğrafçı bu işi yapıyor. İşini güzel yaptığına inandığın bir fotoğrafçıyla görüşebilirsin. Ben 750 Tl ye anlaştım.

Canım bu çok güzel bir fikir. Hem bu sayede tek kamera değil birden fazla kamera ile görüntü alacaksınız. Aynı olayın farklı açılardan görüntülerini birleştirilmiş bir şekilde düşünemiyorum. Harika bişey olacak....

16. 6 Ağustos 2009
  17. selina79

selina79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ilk dogumda fotografci istiyordum ama o zaman Izmirde ögle bir hizmet bulmadim. Simdi artik Hastanenin anlasmali olan bir Ajans var. Video ve Fotograf cekim yapiyorlar. Ama bütün gün seninle degiler. Sadece istersen doguma giriyorlar, sonrasi bebek ile bulusma ve Aile ile ilk görüsme sonra gidiyorlar.

Senin anlasma yaptigin Ajans doguma girebiliyor mu yoksa dogum sonra mi cekim yapicaklar? Cünkü her hastanede izin vermiyor böyle seylere. Kiminle anlastigini bana özel mesaj olarak gönderebilirmisin?

18. 6 Ağustos 2009
  19. SEYMA

SEYMA Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok pahalı bence böyle bişşey biraz lükse kaçıyor benim doğum kameramanlarım hazır(kuzenlerim)meraklılar zaten gayet güzel resimler çıkar ortaya...ben arkdaşımın her anını çekmıştım profesyonel olmasamda herkes yapar bu işi...Ama yinede güzel fikir