Doğum günü hediyem meme büyütme oldu:)

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve sweetsmiley tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : sweetsmiley
  1. sweetsmiley

sweetsmiley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili arkadaşlar,
    ben de memelerimi büyüttüm:) Bugün 5.günüm,şu an işyerindeyim.Oldukça rahat durumdayım.Perşembe günü ameliyat oldum lokal anastezi+sedasyon yöntemiyle.Odadan çıkmadan iğne yaptılar damardan ve çıkışı bile hatırlamıyorum.Bana yatağa geç diye seslendiklerinde uyandım.Kollarımı kullanarak yatağa geçtim.Herhangibir ağrım yoktu.Kollarımı havaya kaldırabiliyordum.Akşam yatarken ben istemediğim halde ağrı kesici yapıldı gece ağrım olabilir diye.Rahat bir gece geçirdim.Tek yastık kullandım yatarken,sabaha karşı yatağı biraz yükseltme ihtiyacı duydum,aynı pozisyonda yatmaktan belim ağrımıştı.Ertesi gün hafiften ağrı hissetim,çünkü lokal anasteziğin etkisi geçmişti.2 kez spinal anasteziyle sezeryan olan birisi olarak sezeryan ağrısına 10 puan verdiğimde bu ağrı 3-5 arası idi.Daha çok oturup kalkarken artıyordu.Ertesi gün öğleye doğru hastaneden çıktım.İstanbul'da İstinyepark alışveriş merkezini dolaştım ama birşey deneyemedim:)Sadece ameliyat sonrası sütyen..O da yardımla oldu.Sonrasında İzmit'e arkadaşlarımı görmeye gittim.1 gece orada konakladım.3.günümde ağrı miktarı yine aynıydı daha fazla artmadı.3.günümde otobüsle 15 saatlik bir yolculuktan sonra eve döndüm.Rahat bir yolculuk yaptım ağrım olmadı(zaten 2.günden sonra ağrı kesici almadım) 4.gün en büyük ağrıyı 11 kglık oğlumu kucağıma aldığımda yaşadım.alırken değil ama kucağımda hareket edince sızladı sağ tarafım.Gece 2 kez oğlum için kalktım,her seferinde kucağıma almam gerekiyor yoksa susmuyor:ecrin_bebek:Şimdi çok daha rahatım.Bandajların sıkması dışında bir problemim yok gibi..Bir de ameliyatın başından beri hava kabarcıkları var bende de..doktorum normal olduğunu 15-20 güne kadar geçeceğini söyledi.Artık bandajların açılacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum..:hulya:

2. 2 Kasım 2009
  3. sweetsmiley

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu arada göğüs altı kesisiyle kasüstü 350 cc high profile yuvarlak protez kondu.Boyum 163 kilom 49..Doktor bey 325 ve 350 arasında kararsız kalmış 2 kez denemiş ikisini de :)Şu an bandajların üstünden çok güzel duruyorlar umarım açıldığında da öyle görünür.:Saruboceq: Bu arada masaj vermedi doktorum..

4. 3 Kasım 2009
  5. mmblackrose

mmblackrose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ohhh ohhh maşallah sen atlatmışssın darısı artık bizim başımıza.....aslında bu acıklama beni cok mutlu etti benimde oglum var ve nebilim benimde belki kucagıma almam gerekecek.ben aylarca alınmaz falan diye düşünüorum....kime ameliyat olmuştun ?

6. 3 Kasım 2009
  7. mmblackrose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hmmmm bide yuvarlak koydurmussun...bende yuvarlak düşünüyorum ama herkes fırlıcak gibi duruyo diyoo......ama bana kalırsa yuvarlak daha hoş duruyo....sana drun mu tavsiye etti yoksa kendin mi istedn?

8. 3 Kasım 2009
  9. sweetsmiley

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bana doktorumun önerisi yuvarlak protez,zaten kendisi de pek damlayı tercih etmiyormuş.Şu an venüs heykeli gibi dimdik duruyorlar ama doktorum 6 ay içinde normal boyutlarına ve şekline ulaşacağını söyledi.Beklemedeyim..:) Çocuğumu sürekli kucağıma alıyorum bir problem olmayacağını söylenmişti.Arada kucağımda aşırı hareket ederse sızlıyor o kadar.Bu arada benim doktorum Tuğrul Turan ..

10. 3 Kasım 2009
  11. Bige_

Bige_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlı olsun...Amelıyat olalı 2 yılı geçti benımde.Bende ünıversıtede son sınıfa gectım dıye babam benı ödüllendırmıstı :) Kas altı ve damla oldum.Diğerleri top gibi duruyor hoşuma gitmiyor.Büyük gögüs ılerde sırt ve bel agrılarına sebep oluyormus bırde agrısı daha cok oluyormus.Boyuma ve kıloma gore doktorum guzel bır gögüs yaptı Hiç belli değil doğaldan da öte oldu.Annemde olacak bakalım.Ben Evlenmeden olayım demiştim.Şimdi evliyim daha bebeğede cokkk zaman var rahatım çok şükür Masajda hıc yapmadım öyle kendı kendılerıne sekıllendıler valla.Olmak ısteyenler hemen olsun en buyuk mutluluk cunku.

12. 3 Kasım 2009
  13. papatyax79

papatyax79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Canım Çok geçmiş olsun.Yuvarlak protez koyması iyi olmuş emin ol çok güsell duruyorlar.En azından ileride falan sarkma denen bişi olmayacak.Tekrar hayırlı olsun...

14. 3 Kasım 2009
  15. mmblackrose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    KIZLAR BUNLAR BENİM HOŞUMA GİDDENLER YUVARLAKMI DAMLAMI BUNLAR????zemuszemus

Ekli Dosyalar:

16. 3 Kasım 2009
  17. sweetsmiley

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence yuvarlak gibi duruyolar..

18. 3 Kasım 2009