dogum günü hediyem :-)

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Emine tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Emine
  1. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sizlere bunu anlatmadan yapamadim :-)

benim dokuzuncu ayda dogum günüm vardi, esim ne dogum günümü kutladi nede hediye aldi...olsun dedim zaten maddi yönden birsey beklemek dogru degildi cünkü baya bir ödemelerimiz vs. vardi ama en azindan bir dogum günün kutlu olsun diyebilirdi onuda yapmamistisenağlama hic birsey söylemedim....
    zaman gecti ve ben kendime kislik kisa mantolardan almak istiyordum , begendiklerim vardi ama zamanim olmadi zamanim olunca malesef param olmadi almaya bende dedimki bu ay biz hem aylikarimizi aliyoruz üstüne yilbasi pirimi deniliyor herhalde onu aliyoruz ozaman istedigim mantolardan alirim.
    esim gecen hafta aldi pirimini nyse alisverise gittik cocuklara gerekenleri aldi baya bi gezdik banada senin de istedigin varsa bak al dedi...bende tamam dedim ama istedigim gibi birsey o gittigimiz yerde bulamadim...esim yine yakindaki baska bir büyük bir italyan magazasi var oraya gidelim orada bak dedi belki begendigin orada bulunur...neyse tabii gittik oraya ve istedigim mantolardan orada buldum( benetton) cok hosumada gittiler esim al dedi ben biraz pahali dedim oda ben ödiycem sen al dedi o.k. dedim bir tane aldim kasaya geldik 20% indirim varmis birde esim git öteki renginide al ve sal de al yanina dedi ben biraz pahaliya kaciyor dedim gerek yok, esim sen al diyor bir daha istedigin gibi buamazsin bende ikincisinide aldim....arabaya geldik...ben dedimki birinin parasini ben sana geri veririm digeride senden olsun........
    esim de bana döndü dediki bunlar benden sana dogum günü hediyesi , ben sana ne alacagimi bilemedim senin böyle birsey istedigini biliyordum ama nasil olacak hosuna gidermi bilmiyrdum o yüzden alamadim dedi...bir tek paketlenmediler böyle kabul et lütfen dedi....
    ne diycegimi sasirdim:bbo: gercekten cok sevindim:asigim:...bende dogum günümü unuttu zannetmistim.....ama öyle degilmis:eek:

buda benim hayatimdana.s.

2. 2 Aralık 2008
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Eşiniz farkında olmadan doğum gününüzü unutmuş,ama bu hatasını en kısa zamanda ,en güzel şekilde telafi etmiş.Güle güle kullanın cicilerinizi ve geç de olsa sevdiklerinizle nice mutlu yıllara...a.s.

4. 2 Aralık 2008
  5. Kahve Delisi

Kahve Delisi pişşşt noliyiii :)) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kötü başlayan ama sonu çok hoş biten bir doğum günü hikayesi kaydirigubbakcemile5
    ben inanıyorum eşinin sana ne hediye alacağına karar verememiş olmasına bende eşime hediye alacağım zaman günlerce düşünürüm sonunda mutlaka karar veririm ama onun beğendiği istediği bişeyi almak benim için çok önemlii a.s

6. 2 Aralık 2008
  7. Kahve Delisi

Kahve Delisi pişşşt noliyiii :)) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada mutlu yıllar canıma.s.

8. 2 Aralık 2008
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Güle güle giy canim!!a.s.

Benimde gecen ayin 15 de dogum günüm vardi, bir buket cicek geldi esimden
    Maddi durumumuz iyi degil bu ara, zaten ben birsey beklememistim, düsünmek bile yeter aslinda....fakat biz kadinlar hediyeye düskün oluyoruz herhalde...:1rolleyes:

Gecen sene cok pahali bir parfüm almisti hatta kizmistim bile ne gerek var diye, ehhh her sene her sene olmuyor, allah saglik versin be ne yapalim..:nazar:

10. 2 Aralık 2008
  11. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş doğum günün kutlu olsun canım eşin hoş bir sürpriz yapmış gerçekten senin adına çok sevindimm

12. 3 Aralık 2008
  13. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş doğumgününüz kutlu olsun...
    paltonuda güle güle giy...
    bak geç olmuş ama yine unutmamış...

14. 3 Aralık 2008