doğum günü ile düğün günü aynı gün olan varmııı?????lütfen yardım:)

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve haktann tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : haktann
  1. haktann

haktann Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar,
    mayıs ayında düğünüm var ve aynı gün nişanlımında doğumgünükaydirigubbakcemile3

o birazcık doğumgünü karambole gidecek diye korkuyo ama ben öle olsun istemıyorum ve bişeyler yapmak istiyorum ve düğünün sonlarına doğru ayrı bi pasta kestirmeyi düşünüyorum sizce nasıl bi fikir?
    bu durumu yaşamaış biri varmı aranızda ya da bana fikir verebilecekler varmı ?
    şimdiden herkese teşekkürler....

2. 5 Nisan 2009
  3. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım benim doğum günüm ve nikah günüm aynı gündü..nikahdan sonra k.validemin evine geldik hep berarber,en küçük görümcem jest yapmıştı pasta ısmarlamış eşimin ve benim adım yazılı olarak o karambolde pek anlamadım ama mutlu olmuştum.önemli olan ondan sonraki senelerde senin tutumun.Keşke aynı gün yapmasaydım dedirtme eşine...şimdiden mutluluklar...inşallah biz olabilen bir çift olursunuz..

4. 5 Nisan 2009
  5. haktann

haktann Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    güzel dileklerin için çok teşekkür ederim,çok saola.s.
    ben ne o gün nede sonraki senelerde karambole gelsin istemıyorum ,bunun ispatı içinde düğün günümdede bişeler yapmak istiyorum.düğünden sonra allah kısmet ederse kendi evimize gidicez,belkide evde süpriz yaparım ,
    hangisi daha dogru olur bılmıyorum,işte bu yuzden sızın fıkırlerınıze ıhtıyacım var.
    biz bilerek aynı günü seçmedik tamamen tesadüf oldu,düğünü yapacagımız yerde başka boş gün yoktu:)
    bu arada sanada uzun yıllar mutluluk dilerim çok teşekkürler cevabın için

6. 5 Nisan 2009
  7. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende teşekkür ederim canım önümüzdeki ağustosta biz 15.senemize gireceğiz rabbim kısmet ederse..sen avantajlısın eşinin doğum günü kadınlar herşeyi güzelleştirirler...bencede evde ikiniz başbaşayken kutlayın.bir arkadaşın veya akraban pasta yaptıtsın dolaba koysun ..orjinal bir hediye olabilir..kaç senedir birlikteyseniz her seneyi anlatan küçük şeyler olabilir...

8. 5 Nisan 2009
  9. haktann

haktann Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz tam 7 senedir beraberiz:) acaba ne yapabilirim ki...
    haklısın bencede evde yalnızken kutlayalım doğru:)
    allah seninde mutluluğunu bozmasın inşallah,allah sizede nice seneler nasip etsin ,bu arada o kadar guzel konusyosunki bole insana huzur veriyo herşeyi yapabilcekmişim gibi geliyoa.s.

10. 5 Nisan 2009
  11. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bizimki denk gelmedi canım
    ama bir arkadaşımınki aynı gündü
    5 mayıs.
    onlar evde kutlamışlar
    bence sende öyle yap evinize geçtiğinizde kutla derim.
    şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

12. 5 Nisan 2009
  13. haktann

haktann Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok saol canım teşekkür ederim, evet düşündükçe ikimizin başbaşa evde kutlaması daha guzel olur, o kadar ınsanın içinde kutlarsam olmaz yerimseniben
    haklısınız valla ben en iyisi evimde kutlayayım gerçi saat 12 yi geçer ama olsunfisfisfis
    peki sadece pasta yeterlimi sizce??

14. 6 Nisan 2009
  15. _cocita_

_cocita_ (: ! Emir'in annesi ! :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kına gecem doğum günümde oldu cok güzel bi kutlama olmuştu.. kaydirigubbakcemile2

16. 6 Nisan 2009
  17. Elis

Elis Guest

benim bi yakiniminda dugununde,, damadinda dogum gunu imis,bizde o an ogrendik,
    dugunun ortasinda birden isiklar kapandi ve koca bipasta geldi,tabi dogumgunu sarkisi ile,gelinin damada suprizi:lepi::lepi:bence cok guzeldi,damatta cok sasirmisti,hic dusunememistir boyle biseyin olacagini....yerimseniben

18. 6 Nisan 2009
  19. haktann

haktann Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aslında bende böyle bişey düşünüyorum, düğünün sonlarına doğru hani aileler kalırya işte o zaman bi pasta keselim diye düşünüyorum ama burda konuştukçada evde başbaşamı yapsam dıyede düşünür oldum:1rolleyes:

napsam bilemedim ,artık herkes fikrini yazdıkça ortaya bişeler çıkar heralde:bbo: