doğum günümü unuttu!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Metaphora tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

18 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    aslında bu meseleyi unutmaya çalışıyordum ama shem'in konusunu okuyunca aklıma geldi içimi dökmek istedim.

oldukça yoğun bir hafta geçirdik doğumgünümden 2 gün önce şiddetli bir şekilde kavga ettik. ikimizinde dengesi altüst oldu.doğum günümden bir gün önce hiç konuşmadık ve o akşam küçük kardeşlerim doğum günümü kutlayınca bende hatırladım doğum günüm olduğunu.evet o kadar stresliydimki ben bile unutmuştum.

kardeşlerim 'abla sen doğum gününü yarın sevgilinle arkadaşlarınla kutlarsın diye biz önceden kutlayalım dedik' deyince dank etti,acaba benim askım kutlayacakmıydı...

normalde müthiş süprizler yapardı,bende heralde bilerek konuşmadıki benimle süpriz daha etkili olsun diye düşündüm,doğum günüm için tüm planlarımı iptal ettim doktora okula gitmedim evde oturdum.onun gelmesini aramasını bekledim ama yok..unuttu!

ertesi gün söyledim morali bozuldu,hiç unutmazdım ama bu aralar dalgınım biliyosun dedi,hiç tamam geçti ama kutlama yapalım demedi.(gerçi maddi durumu iyi değil bu aralar)

ben onun doğum gününü bir ay önceden hatırlayıp bir hafta öncden plan yapıyorum demekki hiç aklına gelmemişim...

sizce beni eskisi gibi takmıyor mu,umrunda değilmiyim,ne oldu bize :sinifsinif:

2. 18 Aralık 2009
  3. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Ne kadar süredir birliktesiniz?
    Tabiki hiç hoş değil unutması böyle önemli bir günü ama onu çok kırmış olabili misin ya da huyu böyledir pek önemsemiyordur? Sen daha iyi tanırsın tabiki.
    Senin kıymetini bilsin de varsın sayılı günleri kutlamasın, yeterki seni mutlu ediyor olsun ama.kaydirigubbakcemile

4. 18 Aralık 2009
  5. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108

iki yıldır,sözlüyüz aileler tanışıyor ve çok seviyoruz birbirimizi.hayır kırmadım onu,kırsamda bilerek kutlamayacak bir insan değil,tamam stresten unuttu ama benim iki elim kanda olsa hatırlardım onunkini... ilk defa yapıyor öncden hep beni şaşırtacak süprizler yapardı.aylardır ilgisiz olduğunu,beni eskisi kadar sevmediğini,artık hayatında 2.planda olduğunu söylüyorum kabul etmiyor ama bu davranışlar bunun göstergesi değilmi...

6. 18 Aralık 2009
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

mevzu erkek ve özel günlerse...
    unutması hatırlamaması cok mümkündür...
    genlerinde var önemli günleri unutmak...

8. 18 Aralık 2009
  9. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kırılmakta haklısın canım ben olsam ben de çok bozulurdum
    bi süre trip yap derim en azından hatasını anlasın seni ne kadar kırdığını fark etsin
    her ilişkide belli bi süre sonra monotonluklar oluyo malesef siz de bu aralar bunu yaşıyorsunuz demek ki
    zamanla düzelir inşallah canım

10. 18 Aralık 2009
  11. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tabiki haklısın ama erkekler unutabiliyo. yani bence bu konuyu çokta fazla takma kafana. seni sevdiğine eminsen, ki bide sözlüsünüz. stresli günlerde geçirmişsiniz. bak sen bile unutmuşsun. bence üstüne gitme bu konuyu da fazla irdeleme. boşver unutmuş olsun ama aranızı düzeltmeye bakın. zaten düşüncesiz biri de değilmiş. ilk defa böyle bişey olduysa, bence kısa sürede telafi edecektir, aranız bi güzel olsun da. benim sevgilimde günler öncesinden doğum günün yaklaşıyo şu gün falan dedi ama doğum günüm geldiğinde o gün kutlamadı.yoğun günler geçiriyodu. takmadım çünkü zaten doğum günümü biliyodu. telafide ettik :) zamana bırak bence.. mirmirmirmir

12. 18 Aralık 2009
  13. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    erkekler bu konuda çak başarılı
    bizler aylar önce hatırlar plan yaparız.
    ama ilişkiniz iyiyse unuttu diye çok yüklenme derim.
    maddi durumud açok iyi değilmiş.
    inş. sene unutmaz.

14. 18 Aralık 2009
  15. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam 40 yıl basının etını yerdım valla

16. 18 Aralık 2009
  17. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    insan alinir ya hatirlanmak isterim dogrusu kücücük bir cicek bile insani cok mutlu ederki onunda maaliyeti fazla degil belki kendi SIKINTIsindan unutmustiur

18. 18 Aralık 2009
  19. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım bende öyle düşünüyorum ufacık şeyden bile mutlu olan biriyim ben.bozuldum ama üstüne gitmedim,ama bu yaptığının ne kadar koyucu birşey olduğunu anlamasını istiyorum doğum gününü basit bi mesajla kutlayıp ogün yanında olmamayı düşünüyorum kızlar.sizce?