doğum hakkında önerileriniz

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve kardelencicegi tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kardelencicegi
  1. kardelencicegi

kardelencicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar benim gibi ilk doğumu yapacak arkadaşlar çok var sitede ve tabiki korkan arkadaşlar bize doğum hakkında önerilerinizi tavsiyelerinizi paylaşırmısınız

2. 24 Şubat 2009
  3. sherry456

sherry456 Guest

korkmaya hiç gerek yok sonrasında hatırlamıyosun bile önemli olan için ferah ,sterssiz doğuma gitmek allah sağlıklı doğumlar sağlıklı bebişler nasip etsin bütün hamişlere.

4. 25 Şubat 2009
  5. masal perisi

masal perisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de ilk olucak tek bildiğim sancılar ve ıkınma....neye benziyor bu sancılar çok şiddetliymiş..dayanamam diye korkuyorum...iyi ıkınmak lazımmış....bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

6. 25 Şubat 2009
  7. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    merhaba bir hafta önce doğu normal doğum yaptım sancılar adet ağrısının şiddetlisi ebe bana ağrıları boş geçirme ıkın diyordu hep bende onun dedğini yaptım allaha şükür çok zor olmadı öncelikle kendinizi korkutmayın ve bol bol dua edin manevi olarak güç ve sabır veriyor

8. 11 Mayıs 2009
  9. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    ya bir topikte okudum şimdi normal doğumdan sonra kesinin iyileşmesi 1ayı buluyormuş ve oturulmuyormuş,idrar yakıyormuş ,ciddi ciddi sorun oluyormuş

ve aynı şeyi yazan onlarca kişi var ben çok korktum bide sezeryan dikişi için kötü diyoruz eee bu ne şimdi

10. 11 Mayıs 2009
  11. HURREM_S

HURREM_S SEVGİ çiçek açtı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ya o biraz bünyeyle alakalı canım ya normalde de yaraların geçmi iyileşir erkenmi ona bağlı bence benim yengem doğum yaptı 1 haftada herşey yoluna girdi dedi korkutma kendini

12. 12 Mayıs 2009
  13. LAVXIXNYA4134

LAVXIXNYA4134 mutluluk=kızım ve kocişim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben normal doğum yaptım ve 1 saat sonra gezdim yavaş yavaş ve sonraki gün hiç bir rahatsızlığım yoktu sadece pansumanımı aksatmadım dikişlerim 1 hafta içinde kaynadı bence böyle şeylerri duyupta korkutma kendini benim kadar korkan olmasın geçti ve bitti unuıtuyorsun