Doğum Hikayem,kizim Ve Ben

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve serpil2 tarafından 10 Haziran 2008 başlatılmıştır.

10 Haziran 2008
    Konu Sahibi : serpil2
  1. serpil2

serpil2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    6 haziran sezeryan günüm idi.1 gün öncesinden hiç uyuyamadım, aşırı duyguluydum ve sürekli sebebsiz yere ağladım, kayınvalidemler ve annemler geldiler memleketlerinden,6 haziran cuma sabahı saat 5 de kalktım banyo yaptım dua ettim, bişeyler yedim ve beklemeye başladım, doğum öğlen 1 de olacaktı.eşim de çok heyecanlı ne yapacağını bilemiyrdu.saat 11 de hastanedeydik.yatış işlemlerini hallettik. odamıza geçtik ama ben sürekli ağlıyordum......yeşil renkli amaliyat kıyafetini getirdiklerinde çok garip oldum,amaliyathaneye giderken çok ağladım sedyede, herkesin elini tutup bırakmamak istedim özellikle eşimin.neyse,,,genel anestezi almıştım.odama getirilirken kızımın parmaklarını saydınız mı 5 tanemiydi,kaç kilo doğdu diye ağlayarak sayıklamışım, kızımı kucağıma verdiler,emmeye başladı hemen, allahım sana şükürler olsun dedim, hala da diyorum.çok ama çok mutluyum,sezeryandan çok korkuyordum ama ben 2. gün ayağa kalkıp kızımı kucağıma alabildim. bugün olsa yine sezeryan olurum.hiç korktuğum gibi olmadı. kızım 3.080 kilo 49 cm doğdu.şuan hastanedeyiz ışık veriliyor yavruma küvezde , sarılık oldu,o olacağına ben olsaydım diyorum sarılık.ve ona olan sevgim çok büyük, annemi şimdi daha da iyi anlıyorum.şükürler olsun allahıma.

2. 10 Haziran 2008
  3. EU1

EU1 Guest

gözünüzaydın Allah sağlıklı sıhaatli bi ömür wrsin inş.......

4. 10 Haziran 2008
  5. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    canım Allah acil şifalar versin hem bebişine hem de sana.bebeğine kavuştun ya sarılık da geçer üzülme.tebrik ederim..:teytey:

6. 10 Haziran 2008
  7. busra44

busra44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım tebrik ederim rabbim sanada kızınada hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin

8. 10 Haziran 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canım benim gözünüz aydın.hayırlısıyla bebeğini sağ sağlim dünyaya getirmişsin gerisi önemli değil.yani sarılık geçici birşey sorun etme.bebeğinin yumuşacık tenini kokladim.

10. 10 Haziran 2008
  11. DXUXNYA TATLISI

DXUXNYA TATLISI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Allah analı babalı büyütsün canım bizlerede dua et

12. 10 Haziran 2008
  13. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün yavrunu kuşunada allah acil şifalar versin canım ....

14. 10 Haziran 2008
  15. ceylann

ceylann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler canım allah ikinize de uzun ömür versin,sarılığı da dert etme geçmiş olsun.

16. 10 Haziran 2008
  17. ERVUS

ERVUS CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ BEBİŞİNE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM BİRAN ÖNCE EVİNE GELİR İNŞALLAH

18. 10 Haziran 2008
  19. EU1

EU1 Guest

bnde çk duygulandm evli bile olmadğm halde.dün gece rüyamda görmüştüm hamile oldğmu.allah analı babalı büyütsün canım tebrik ederm...