doğum hikayem:)

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve sevgiyle tarafından 16 Nisan 2008 başlatılmıştır.

16 Nisan 2008
    Konu Sahibi : sevgiyle
  1. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    herkese yeniden merhaba 20 günlük bir aradan sonra tekrar burda olmak harika bir duygu üstelik bebişim artık karnımda değil kollarımda olarak hemen doğum hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum 28-03 2008 sabahı saat 8 de doktorum hastanede ol demişti daha önceden pazarlık yaptığımiçin lağmanı evde kendim yapmak üzere saat 6 da eşimle birlikte uyandık lağmanı yaptık ve saat 7:30 da evden çıktık bu arada lağman öyle korkulacak bişi değil haberiniz olsun saat 8 e doğru hastaneye vardık odamıza çıktık güzelcene yerleştik hemşireler geldi önce kolumdan kan aldılar sonra elimden damar yolunu açtılar ameliyat önlüğümü giydirdiler sedyeye aldılar ve ameliyathaneye doğru yolculuğumuz başladı ameliyathanenin kapısından içeri girerken eşime el salladım ve ameliyathaneye girdik hiç soğuk gelmedi bana 7-8 kişi vardı herkes bişeylerle uğraşıyodu benim başıma bir hemşire vardı sürekli beni rahatlatmak için bişeyler anlatıyodu ama benim gözlerim doktorumu aradı ne zaman gelir diy sorarken doktorumun sesini duydum başka bi hemşirede size sonda takıcam diye başıma geldi bende hayır ben sonda istemiyorum doktorumla konuştum takılmayacak bana dedim olmaz sizin rahat etmeniz için takmak zorundayız dedi o arada doktorum hayır hastaya sonda takılmayacak biz onunla anlaştık tuvalet ihtiyacını kalkıp kendi görecek dedi neyse benim önüme yeşil bir örtü örttüler ameliyat önlüğümü çıkardılar doktorum biraz soğukluk hissedebilirsin korkma dedi sanırım sterilize etmek için tendütriyot benzeri bişey sürdü narkoz uzmanı ve bir hemşire birazdan sana narkoz vericez dedi bana ne yapıyrlarsa hepsini öncden anlatıp öyle uyguluyorlardı narkozu veren doktor bana sorular sormaya başladı onun sorularını cevaplamaya çalışırken bayılmışım uyandığımda biraz üşüyordum ve nefes almakta zorlanıyordum oksijen verdiler ameliyat yerim biraz sızlıyordu ama inanın arkadaşlar öyle dyanılmayacak bir ağrı değil ki ben sezeryanla doğurduktan sonra herkes doğurur doktorum geldi ameliyatın çok güzel geçti çok çirkin bir oğlun oldu dedi yukarda seni bekliyor hadi bakalım odana dedi sağlıklı olup olmadığını sordum çok sağlıklı dedi hemşireye eşimi sordum dışarda seni bekliyor dedi neyse ameliyathaneden çıktık eşim kapıdaydı onada sordum sağlıklı değilmi dedim evet maşallahı var çok sağlıklı dedi ve odamıza çıktık beni yatağıma aldılar ağrı kesici serum taktılar tam 2 saat sonra bütün dikiş yerlerimdeki ağrı kesildi ve ben 4 saat sonra ayağa kalktım tuvalete gittim gece 11 dede gazımı çıkardım kesinlikle korkulacak bişi yokmuş burda bir arkadaş sezeryan doğum için prenses doğumu demişti gerçekten haklıymış bi daha doğursam yine sezeryanla doğururum çok uzun oldu biliyorum ama tüm detayları sizinle paylaşmak istedim sormak istediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz hemen cevap yazamasamda mutlaka arada bir buraya yine gireceğim şimdilik hoşçakalın

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 16 Nisan 2008
  3. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım gözün aydın bende sezeryan olmuştum korkulacak bişey olmadığını biliyorum bebeğini Allah analı babalı büyütsün cnm

4. 16 Nisan 2008
  5. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım gözün aydın allah analı babalı ve sağlıklı büyütür inşallahvatanına hayırlı bir evlat olur inşallah

6. 16 Nisan 2008
  7. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    HARİKA YAA ...

kutlarım canım:)

8. 16 Nisan 2008
  9. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Allah analı babalı büyütsün.

10. 16 Nisan 2008
  11. eda_naz

eda_naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı olsun Allah analı babalı sağlıklı büyümesini nasip etsin.

12. 16 Nisan 2008
  13. eda_naz

eda_naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı olsun allah analı babalı sağlıklı büyümesini nasip etsin.

14. 16 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

canım allah analı babalı buyutsun inşaallah dileirm rabbimden hem evinize hemde öbür dünyanıza güneş gibi dogsun iyki dogurmuşum de....rabbim saglıklı sıhhatli hayırlı uzun ömürlü eylesin tebrikler....

16. 16 Nisan 2008
  17. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım gözün aydın
    Allah analı babalı sağlıklı huzurlu büyümesini nasip etsin
    allah bizlere de nasip etsin bu duyguyu inşallah.

nerde doğum yaptın canım?
    doktorun kimdi çok merak ettim?

18. 16 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

hayırlı uğurlu olsun canım
    bebeğinle sağlıklı, mutlu, uzun bir ömür nasip etsin Rabbim..
    sevgiler..