Doğum hikayemiz....

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve Green tarafından 20 Şubat 2008 başlatılmıştır.

20 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Green
  1. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Selam kızlar sonunda oğluşuma kavuştum çok şükür ama gerçekten zor bir doğum oldu sabahtan sancılarım başladı ve 9 da hastaneye gittik dr doğumun başladığını ve yatırılmam gerektiğini söyledi bizde evimizin yakın olduğunu ve sancılarımı evde çekmek istediğimi söyledim dr izin verdi ve akşam 8,9 gibi yatışını yaparsınız dedi biz eve döndük tabi saat öğlen vakti olmuştu benim sancılar sıklaşmaya başlamıştı yemek felan derken akşam oldu ve o an geldi ben hastaneye gidiyordum ilk muayyenede iki santim açılma olduğunu söyledi ebe ve odama götürdüler artık yatmıştım ve geri dönüşü yoktu saatler geçmek bilmedi sancılar sıklaştı ama açılma fazla ilerlemiyordu ilk bebeğim olduğu için hemen açılmayacağını söylediler bir yandan heyecan bir yandan korkular basmıştı beni artık çığırından çıkmıştı sancılarımın şiddeti çok geçiyordu saatler her sancı geldiğinde ne zaman alıcaklar diye söyleniyordum allahım ölücem sandım dr her geldiğinde açılmaların hızlı ilerlemediğini söylüyordu ve bu benim çileden çıkarıyordu biran önce doğum olsun istiyordum dr beni teselli edeceği yerde sabahı bulur deyip beni daha çok strese sokuyordu ama en sonunda doğuma aldılar ve 7 santim açılmayla doğuma girdim gece 2.5 sıralarıydı nasıl davranıcamı bilmiyordum birden sancılrım durdu ve korkmaya başladım içimden sancılrım yok diye düşünüyordum nasıl doğurucam diye sonra kolumdaki seruma iğne yaptılar onun hakkında da hiç bir fikrim yoktu meğerse o iğne ıkınmaya neden oluyormuş birden bire neye uğradığımı şaşırdım ve istem dışı ıkınmaya başladım allahım yardım et diye dua ettim hep ve oğluşum gelmeye başladı çok heyecanlanmıştım ve birden bir rahattlık hissettim ve bir ağlama sesi yankılandı kulağımda karşımda oğluşum vardı karmaşık duygular içindeydim sonra baya bir zorlamışım ben kendimi ve dikiş atıldı baya uzun sürdü dikişlerim yapılması en güzeli ise doğumhaneden çıkarken kucağıma oğluşumu vermeleri ve kapıda beni bekleyen herkesin gözyaşlarına boğulmasıydı.

Ocak anneleri bölümüne yazmıştım burda da paylaşmak istedim.

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 20 Şubat 2008
  3. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah bagıslasın yavrunu ne guzle yavrunu kucagına almıssın bende dogum yapalı 14 gun oldu senı cok ıyı anlıyorum
    bebegınizle bır omur boyu mutlu olun canım

4. 20 Şubat 2008
  5. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah size bağışlasın ne güzel bişey bu doğum yaa darısı bizim başımıza..çok tebrik ediyorum.

6. 20 Şubat 2008
  7. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah Anali Babali Buyutsunnn

8. 20 Şubat 2008
  9. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler allah analı babalı büyütsün

10. 20 Şubat 2008
  11. aynur-mart

aynur-mart Guest

oglunla ve ailenle mutlu huzurlu saglık dolu bir ömür dilerim canım.benim dogumuma da 1 hafta gibi kısa bir zaman kaldı her gün daha çok heyecanım artıyor ve tabi biraz da tedirginlik.Allahım bana da oğlumu elimde görmemi nasip eder inşallah....

12. 21 Şubat 2008
  13. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Çok sağolun kızlar iyi dilekleriniz için allahta size kolay doğum nasip etsin olmayanada versin inşallah.

14. 21 Şubat 2008
  15. ZEYNEPKERIM

ZEYNEPKERIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    ben de ne zaman dogum hıkayesı okusam aklıma oglumu dunyaya getırdıgım gun gelıyor bır garıp oluyorum... 15 ay oldu ama dogumdakı o caresızlıgı ve heyecanı hala uzerımden atamıyorum, bır de oglumu ılk gordugum anı:))) gecmıs olsun canım Allah sızı hıc ayırmasın ınsallah:)

16. 23 Şubat 2008
  17. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH analı babalı buyutsun,ben dogumumu sezeryan ıle yaptım ama,yasanılan duygular aynı,ALLAH bıze çok yuce bır gorev bahşetmiş,hamilelik surecını ancak yaşayanlar bılır hele dogum ve ilk bakışma,ilk dokunuş,çok şükür ALLAH a,hepımızın evlatlarına rabbim saglık sıhat versin,iyiki anneyiz.

18. 29 Şubat 2008
  19. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim kızlar gerçekten anne olmak çok güzel bir duygu halada rüya gibi geliyor banaallah tüm isteyenlere de versin acısını kimseye göstermesin.