Doğum izni raporu

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve papatyass tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : papatyass
  1. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bişey soracam. 32. haftada aldığımız raporun devlet hastanesinden yada SSK hastanesinden alınması zorunlumu? ben medipoldeyim. orası SSK anlaşmalı bi hastane ve doktorum oranın raporunun kabul edildiğini söyledi herkesinki kabul ediliyo dedi. Ama ben yinede emin olamıyorum.SSK nın analık bölümüne sordum ordaki adamda hastanenin SSK anlaşması varsa kabul ediyoruz dedi.Ama ne bileyim geri dönüşü yokya yani 4 ay sonra devlet hastanesi değil para ödemiyoruz derlermi acaba?siz nasıl alıyorsunuz raporları?

2. 26 Şubat 2009
  3. pasam

pasam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ssk ile anlaşması olan özel hastanelerdende aldığın rapor geçerli oluyor ama 32.haftayı geçirmemen lazım . bende ssk ya sorduğumda problem olmayacağını söylediler özel hastanenin . bende özelden alacağım . raporu alına ssk bölge çalışma müd. götürmen gerekiyo . bir kaç gün sürüyormus paranın yatması . 4 ay beklemiyosun ki parayı almak için .

4. 26 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

bende medipolden alıcam öğretminim emekli sandıgı bizimki anlamadım siz ssk ya mı götürüyorsunuz o raporu birde ne parası alıyosunuz ben okulda müdürüme vercem iş bitcek diye biliyoum ama???

6. 26 Şubat 2009
  7. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    nasıl 32. haftayı geçmemen gerekiyo anlamadım. zaten 32. haftadan sonra izni yazıyolar.ben muhasebeme verdim raporu artık onlar ne gerekiyosa yaparlar herhalde. izin bitince vizite kağıdıyla bağlı olduğun SSK ya gidip başvuru yapılıyomuş diye biliyorum.sonrada 3-4 gün sonra para çıkıyomuş.