doğum izni raporunu devlet hastanesinden mi özel hastaneden mi aldınız?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve zarifem84 tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : zarifem84
  1. zarifem84

zarifem84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar doğum izni raporunu özelden alınca para kesintisi oluyor diyorlar böyle bi durumla karşılaşan var mı?

2. 16 Mart 2010
  3. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    doğum iznini devlet yada ssk hastanelerınden almalısın özelden alınan izin sayılmaz...bu bir günlük vizite içinde geçerlidir.arkadaşım özelde oldu tüm kontrollerini ama devletten aldı raporu..iznin yaklaşınca randevu alıp git hemen yazıp verıyo dr.

4. 16 Mart 2010
  5. gulyhas

gulyhas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar, ssk ile anlaşmamlı hastaneler doğum raporu veriyor diye duymuştum ama gidince araştıracağım buradan yazarım yine.

ılk doğumumda verilmiyordu SSK dan gidip almıştım, ama şimdi belki dğeişmiştir o zamanlar anlaşmalı değildi hastaneler SSK ile

6. 16 Mart 2010
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    daha yeni doğum yaptım. 4 ayda kanun değişti mi bilmem ama benim zamanımda ;
    bir günlük visite için özel hastane raporu geçiyordu.
    ben çok fazla rapor aldım gebelikte ve hepsini de sgk anlaşmalı özel hastaneden aldım.
    doğum raporunu da sgkl anlaşmalı özel hastaneler veriyor, illa devet hastanesi olmasına gerek yok.

8. 16 Mart 2010
  9. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    4 subatta dogum iznimi sgk ıle anlasmalı bır özel hastaneden aldım. hrhangı bır para kesıntısı ya da raporun gecerlılıgınde de bir sıkıntı olmadı.