dogum k.hapi ve adet

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve saziye19 tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : saziye19
  1. saziye19

saziye19 Guest

arkadaslar ben hormon bozuklugu nedenıyle dogum k.hapi kullanıyordum daha sonra evlendıgımde devam ettım cocuk olmaması ıcın ama ben vajınısmus olacagımı bılemezdım tabı ıns vajiyi atlatınca cocuk sahıbı olmak ıstıyorum gectımız hafta hapi bıraktım,2sene kullanmıs oldum tam.
    acaba bu ay adetim düzenli gelirmi yoksa hapı bıraktıgım ıcın sapitirmi bılgısı olan varmı??
    tsk ederım sımdıden

2. 8 Ekim 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    düzenlide gelebilir,sapabilirdi..belli olmaz

4. 8 Ekim 2009
  5. acigul

acigul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben hapa ara verince 1 ay atlıyo ikinci ay oluyorum yada bıraktığım ay çok geç ve az oluyorum. bikaç kez bırakıp başladım gecikme oldu. büyük ihtimallede gecikir

6. 8 Ekim 2009
  7. TheShe

TheShe Guest

Pcos tedavisi için ben de yıllarca kullandım, bıraktığımda düzene girmişti, hep aynı periyotta geliyor. Gelmiyorsa da yumurtlamam sancılı oluyo hastanelik oluyorum zaten.
    Bunu bilemezsin canım, deneyerek göreceksin, ama zaten bu haplara ara vermek gerekiyor.

8. 10 Ekim 2009
  9. saziye19

saziye19 Guest

tskler arkadaslar.. bakalım suan yumurtlama dönemımdeyım akıntı gelıyo hesaplamalarımda aynı zaten, ıns adetımde aynı gününde gelır

10. 10 Ekim 2009
  11. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende bıraktım ve gecikti, bekliyorum. aslında hiç şaşmazdı ama böyle oldu.